načítám data...

Téma Kubajzovo nekonečné dilema.

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Jakub Pospíšil 31. ledna 2018, 14:16
beastar: Mě je těch aut vždycky líto už u 150, když točej druhou půlku otáčkoměru na pětku (šestku). Asi by to zvládlo i to současné Volvo, ale proč bych mu, chudákovi, něco takového dělal. Burnout jsem párkrát prubnul s favoritem, dokonce i Berlingo šlo uspokojivě protočit :D (to už je trochu nadsázka samozřejmě).
Mě se právě líbí, jak je ta miata malá, má mrkačky a tak všeobecně to prostě není auto, které by někdo bral vážně. Něco jako starý brouk, nebo první mini. Autíčko na klíček prostě - teda v případě miaty, když se vytáhne anténa, tak spíš na vysílačku, jak onehdá někdo chytře poznamenal.
Dám tomu šanci a uvidím. Přinejhorším to za rok prodám, cena tomu už moc nepadá.

Ale teda fakt mě štve, že se mi nelíbí NB. Těch je na výběr spousta :/

Tento příspěvek byl 31.01.2018 v 14:21 upravován.
beastar 31. ledna 2018, 13:55
Ty si nejel 200? Sakra šak to jede i starej bavec ve dvoulitru. A drifty? A burnout? A 300? Ne ne podle mě budeš smutný. Fakt to nepojede. Budeš si připadat jak strejda Pompo s tou svou vejškou 190..
Jakub Pospíšil 31. ledna 2018, 10:29
Uvidíme, já jsem nikdy nebyl závodník, 200 jsem v životě nejel, apex netrefil, powerslide nezkusil... Ono to bude chvíli trvat, než ten nedostatek výkonu pocítím.
GanGreen 31. ledna 2018, 10:07
Myslim ze zonda by byla moc, ale S2k mozna casem bude v hledacku, tomu bych veril :-D
Jakub Pospíšil 31. ledna 2018, 10:04
GanGreen: No jo, ale s takovou bych si musel koupit rovnou Zondu, aby mi to stačilo. Uvidíme, není všem dnům konec, třeba pojezdím rok, dva s NA a pak ji vyměním za nějaké auto normální velikosti.
GanGreen 31. ledna 2018, 09:59
TheKubajs: na zacatku je to vzdycky dostacujici, postupne zacnou kone schazet :-D
Jakub Pospíšil 31. ledna 2018, 09:19
Knightrider: Jo, není to nic silnýho, ale zase to váží níň, než šestina africkýho slona.
Přesně touhle motorizací jsem se projel a přišla mi dostačující. Tak uvidíme.
Nezn.uživatel 31. ledna 2018, 08:47
TheKubajs: Ta pastelová modrá je pěkná barva. Škoda jen, že to nemá ten větší motor. Tohle je výkonově tak na úrovni Felicie.
Jakub Pospíšil 30. ledna 2018, 15:42
KDB: Díky, cožpak o to, klidně se svezu :) ale o jeho pořízení nepřemýšlím. Bude to to enáčko. Hlavně proto, že to je docela levné auto i na provoz a protože se mi zkrátka líbí.

Jinak prozatím mám pár tipů na zajímavá auta v ČR, která vypadají docela slibně. Bohužel jsem teď nemocný, takže hledání probíhá jen od stolu. Příští týden chci obhlédnout dvě auta, konkrétně
https://auto.bazos.cz/inzerat/82898074/Mazda-MX5-I-1998.php
https://www.sportovnivozy.cz/96941-mazda-mx-5-halaskova-1221
a uvidíme, jak na tom budou.
Ještě mě zaujaly dva kousky k prodeji tady u nás, ale oba na sobě mají docela dost tuningu a jeho sundávání by se prodražilo. Zas to jsou ale docela technicky zachovalá auta. Primárně bych ale raději co nejsériovější stav.
Čím dál více zvažuji i nákup ze zahraničí, ale upřímně se mi do toho legislativního kolotoče kolem moc nechce.
Držte mi palce (a kdyby někdo z vás prodával NA, ozvěte se :) )



Tento příspěvek byl 30.01.2018 v 15:45 upravován.
KDB 30. ledna 2018, 15:39
Kdybyjsi se chtel svézt v MGF, jedno provozní mám k dispozici…...
Mimochodem, většina negativ, co tu zaznely , je blábol....
Jakub Pospíšil 29. ledna 2018, 21:37
CZmisak: Ta už tam je docela dlouho, ale nemůžu se ubránit dojmu, že na nepřihlášené dotažené auto s uválenou špinavou sedačkou je 150k až dost.
CZmisak 29. ledna 2018, 21:26
Jakub Pospíšil 28. ledna 2018, 11:30
CZmisak: Beny: Tak už je pryč. To šlo rychle...
CZmisak 28. ledna 2018, 07:46
Beny: Tak ta je luxusní.
Kupte to někdo, na moje ježdění je jí škoda.
Nezn.uživatel 27. ledna 2018, 22:09
TheKubajs: Tak alespon usetris. :-)
Jakub Pospíšil 27. ledna 2018, 21:03
Knightrider: Je to drahý a na mě moc silný. Někde bych se tom přizabil. Navíc to není, narozdíl od Miaty, roztomilý. Určitě to má svoji cílovku, ale já do ní nespadám.
Nezn.uživatel 27. ledna 2018, 20:52
Jakub Pospíšil 27. ledna 2018, 20:40
Nedy: Na úpravy se nechystám, teda alespoň na nic zásadního. Já nejsem žádný závodník a myslím, že mi ta základní jednašestka bude bohatě stačit. Co se týče kalkulace - nahodil jsem to už na "svého" pojišťováka, tak uvidíme, co z něj vypadne..
Jakub Pospíšil 27. ledna 2018, 19:43
Beny: sakra, to je hodně zajímavé...
Beny 27. ledna 2018, 12:21