načítám data...

Téma Koupím: Velké MPV

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Honza P 11. října 2020, 08:13
Vyřešeno Sharanem.
Honza P 29. září 2020, 18:15
Děkuji za rady a rozbor, ale o tom tohle vlákno jaksi není... Já bych si auto v Áčkách nekoupil jednak z principu, protože to jsou prolhaní šmejdi, a jednak kvůli tomu, že nemám čas a chuť se s nima handrkovat. Jinak ano, samozřejmě se dá koupit dobře i v bazaru, ale těch opravdu na úrovni je zatím stále minimum.
Nedy 29. září 2020, 17:48
Já bych se hlavně vykašlal na ten předsudek nekupovat auto z autobazaru. Není v tom žádný rozdíl, jestli kupuješ auto od konkrétního člověka, nebo bazaristy (s výjimkou někoho, koho znáš osobně velmi, velmi dobře). Za svůj život jsem jich koupil už pár desítek a drtivá většina byla z bazaru (mám i auto z AAA). Některý stály za hovno, jiný byly (jsou) super. Nicméně v žádném případě to nemělo co dělat s místem koupě, ale s tím, jak moc dobře jsem si konkrétní auto vybral a hlavně zkontroloval. Zbytečně si jen stěžuješ život a stejně si ničím nepomůžeš...
Honza P 29. září 2020, 10:48
Ještě C4 Grand Picasso připadá v úvahu.
stirling 29. září 2020, 10:27
S max by som asi vedel, ceske znacky
Honza P 28. září 2020, 19:32
Přátelé, kamarádi... nebudete se v blízké době někdo zbavovat nějakého Sharanu/Galaxy/Espace? Rok 2012 a novější, do 300 000,- Do Áček mě nedostanout a ani ostatní české bazary nejsou nic moc, čest vyjímkám samozřejmě. Nebo kdybyste o něčem věděli, kdyžtak SZ... Díky