načítám data...

Téma Kolektivní mytí čtyřkolových miláčků v Brně

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Trinom 02. května 2017, 21:53
Chosé: Na Údolíčku se práší naprosto brutálně, takže se ti vůbec nedivím.
Chosé 30. dubna 2017, 13:38
Asi jo, ale je fakt, že auto umývám cca 14 dní. :)
František Čáslavský 30. dubna 2017, 11:59
Chosé: Pomluvy, já třeba auto skoro nemeju!
Chosé 29. dubna 2017, 14:27
Mám kamarády s Miatama, asi mě nakazili. :D
Trinom 28. dubna 2017, 19:38
Podobné téma bych čekal spíš od některého z kadeřníků s Miatou :-D
Chosé 01. dubna 2017, 13:39
Goldies: A to jsem myslel, že tu nikdo s domečkem a wapkou v Brně nebude. Naložím maso a spojíme to i s grilováním. :D Máme začít spořit na víkendový pobyt pro ženu s dětmi?
sheogh 31. března 2017, 16:14
Goldies: Nechces je traumatizovat pohledem na skupinku individui v trenkach na pul zerdi, lestici starou vetes? :-D Aspon tak si to predstavuju. Jinak celkem originalni napad, kdyby se me to casove protnulo s navstevou Brna, rad si zalestim s vama. Ty klobasy ale nevim nevim, asi nikdo nechce mit nedejboze opatlanej volant :-D
Goldies 31. března 2017, 14:59
JLK: jedine az nebude zena a deti o vikendu doma :-D
JLK 31. března 2017, 14:53
Goldies: tak ted' uz vime kdo v Brne ma zahradu s wapkou. Ted' uz jen pripravit dost klobasek, vytahnout gril a vyrazime!
Goldies 31. března 2017, 14:26
Ja mam doma wapku a veskere potrebne veci :-D tak jen aby jste se mnou nepocitali :-D
Chosé 31. března 2017, 11:23
Ahoj bando,

napadlo nás, že by nebylo na škodu vytáhnout ty naše auta a někdy ve vhodný termín je kolektivně umýt v Brně. Teď, když máme vlastního detailistu, tak víme, co dělat a co ne, a hlavně co zlepšit. Osobně jsem si dovezl dva kýble a vyrobil síťku pro usazování bordelu vespod.

Mám dobré zkušenosti s Avií ve Slatině, ačkoliv tam je zákaz mytí vlastními přípravky, tak to nikdo neřeší.

Já můžu pondělí a pátek + víkend kdykoliv. Jak jste na tom vy?