načítám data...

Téma Kafe&Káry v Praze!

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Jindřich 04. září 2017, 14:56
Pan Krab:
Sehrg gut! Nevím jak je to z právního hlediska, když za tím shrocením stojí nějaká osoba nebo organizace ale podle mě je to veřejné parkoviště a pokud tam budou stát auta, neměl by byt problém ne? Když nakydá, tak je to tam taky jak na parkovišti v Lidlu v den vyplacení důchodů.
Ještě mě pak logicky napadá Strahov ale tam to asi nehrozí už vůbec. Rozhodně ne neoficiální cestou.
A na šestce na střeše už taky par úspěšných srazů proběhlo.

Tento příspěvek byl 04.09.2017 v 16:33 upravován.
krab 04. září 2017, 09:22
Jindřich: To nás napadlo a uvidíme jak je to s nahlašováním akce v té lokalitě atd.. Musíme to dotáhnout nějak do zdárného konce, vydržte pracuje se na tom :)
Jindřich 04. září 2017, 08:48
Asi Vás to už napadlo ale co Džbán?
Viola Procházková 24. srpna 2017, 21:12
TheKubajs: Na pražské srazy se rozhodně nerezignovalo, ale momentálně jsme ve fázi hledání nového místa. Chce to takové, které bude dobře dostupné, aspoň trochu kultivované a dost velké. V Praze jich není na rozdávání, máme ale pár tipů, které teď zvažujeme.
Pokud máš nějaký nápad, sem s ním.
Jakub Pospíšil 24. srpna 2017, 10:48
Koukám, že téma je docela mrtvé, ale nedá mi to se nezeptat - kdy budou další pražské Kafe a Káry? Sice nemám žádné extra zajímavé auto, ale rád bych se přijel podívat a okouknout nějaké zajímavé kousky. Celkově na mě ta akce působí docela lákavě. Anebo se už na pražské srazy rezignovalo? Koukal jsem, že tu byl nějaký článek, kde se v diskuzi docela řešilo, že to za moc nestojí, ale do Brna nebo do Ostravy se mi zase jezdit nechce.

Tento příspěvek byl 24.08.2017 v 10:49 upravován.
JP 21. října 2015, 19:38
Budou Kafe&Káry i v říjnu, nebo už jsou zazimovaný?
kaja_maja 07. září 2015, 16:35
Na prazsky kafe mi sice jeste cas nevysel, ale meli byste zacit shanet novy misto. Dneska jsem projizdel okolo toho globusackyho parkoviste a je obehnany plotem a u vjezdu jsou betonovy zabrany. Tak mozna k metropoli, v nedeli tam nebejva tak narvano.
Jindřich 28. května 2015, 06:12
Tak super, když to vyjde (moc se v sobotu neožeru), taky se ukážu.
BobAsh 28. května 2015, 03:11
Ale ne, hlásí se to zatím docela slušně...

https://www.facebook.com/events/305670492890049/
Jindřich 27. května 2015, 13:26
V Praze je to nějaký mrtvý :-(