načítám data...

Téma Kafe a Káry v Brně!

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
PepaSFI 22. dubna 2015, 14:38
ono ani tak nejde o to že by to auto nebylo plně funkční, jenže ono to prostě trucuje. Jak víc zrychlím, tak to hodí chybu a přestane to ovládat plyn. Takže to jen tak šimrám a vržu zubama. Vždycky jsem razil názor že ani podmotorovaný Fiat a eště k tomu 4x4 nemusí být brzda provozu ale s tímhle prostě jedu jak pan Klobouk. Musím někde na vrakovišti sehnat jinou klapku jenže nejsou. Budu muset vyrazit někam k Brnu kde je větší výběr. Jenže těch 60 km, to bude výlet. Tuhle jsem byl na tom tuňynku na autodromu a chvílema bych jel radši polem a lesem.
František Čáslavský 21. dubna 2015, 22:47
bobo23: Promiň, ale Kafe a Káry byly vždycky v neděli, tak bych to i ve zdejších končinách zanechal tak :)
bobo23 21. dubna 2015, 22:22
Nešlo by to už druhého? To mám totiž do moravské metropole cestu, tak bych nemusel zbytečně dvakrát (a to ještě nevím, jestli nebudu v neděli na Slovensku) :-)

Tento příspěvek byl 21.04.2015 v 22:22 upravován.
František Čáslavský 21. dubna 2015, 22:15
PepaSFI: Kdyby to bylo o plně funkčních autech, tak se tam nikdy neukážu :)
PepaSFI 21. dubna 2015, 20:26
jé, super, dorazil bych, jen nevím jestli budu schopnej. Vozítko mi trucuje, mám rozhašenou klapku a jak víc přidám tak to hnípe. Takže jezdím jak pan klobouk a hrozně mě to štve.
František Čáslavský 21. dubna 2015, 11:17
Venku začalo být hezky a tak je čas provést slíbenou globalizaci a rozšířit Kafe a Káry i mimo bydliště našeho Oligokrata Bob Ashe!

První Kafe a Káry se uskuteční první víkend v květnu, tedy třetího. Otázkou zatím je, kde? Zatím mám pár tipů, ale zajímá mě, kde by se tato velkolepá akce podle vás měla účastnit? Pokud máte tip, oblíbený podnik, oblíbené parkoviště, nebo nám na vybrané parkoviště dopravíte Kofi-Kofi, ozvěte se!