načítám data...

Téma Kafe a káry MS kraj

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
custom1 10. října 2018, 08:50
Kafe & káry, Ostrava 7.10.2018
http://photos.app.goo.gl/ojiVuVjvQW3W57aj7
custom1 28. května 2017, 18:24
Nějaké fotky z dnešní (mimochodem velmi povedené) akce: http://goo.gl/photos/GtkzBJExj49PdF1M8
pbkarvina 14. dubna 2016, 08:06
Vavris: hlavně nezapomeň napsat, v kterém roce
Vavris Vavrisovic 12. dubna 2016, 14:15
Jo, něco bude :-)
custom1 12. dubna 2016, 10:43
Jaro je tady, chtělo by to něco vymyslet, což? ;)
dejv3052 11. ledna 2016, 07:49
custom1: jasńačka
custom1 11. ledna 2016, 07:26
dejv3052: Já toho 17:1. přijedu, tak o tom můžeme pokecat.
dejv3052 09. ledna 2016, 09:48
BobAsh: chápu, beru v potaz.
pbkarvina 08. ledna 2016, 20:36
BobAsh: chápu to a uvidíme jestli se toho někdo ujme, jedna věc je sedět u PC a druhá je zvednout prdel a něco udělat pro lidi.
BobAsh 08. ledna 2016, 19:10
Stajgr: Pořádek v tom je. Celá debata o vašem srazu je ve vlákně k tomu určeným, tady pokračuje debata o oficiálních K&K. A teoreticky se fakt ani nebráním tomu, abyste ty oficiální dělali vy (někdo konkrétní z vás), ale jde o to, jestli se vám chce do toho, že tam budete mít třeba 30 dalších aut a muset řešit věci.
Stajgr 08. ledna 2016, 18:42
No, pořádek si v tom sice neudělal ale už tvému kroku aspoň rozumím. My jsme se chtěli hlavně potkat a pokecat, a jak se to bude jmenovat je celkem fuk. Tak doufám že toho 17. tam někdo bude :)
BobAsh 08. ledna 2016, 17:56
pbkarvina: Jak píše Vavris, oficiální Autíčkářovský Kafe&Káry budou někdy, až na to bude mít Vavris nebo někdo jinej čas. Jsem i ochoten se s někým domluvit, že to bude jménem redakce pořádat a potom tomu samozřejmě rád poskytnu prostor na homepage a cokoliv co bude potřeba, ale musí to mít nějakou štábní kulturu. Kafe&Káry už mají nějakou tradici a nějakou úroveň organizace, se kterou se "sejdeme se někde v areálu Vítkovic a když bude hnusně, tak někde v rohu podzemního parkoviště" úplně neslučuje. Naše dosavadní zkušenost je, že "oficiální" Kafe&Káry mívají běžně 30+ návštěvníků, spíš mnohem víc - Brněnská akce mívala v létě běžně 80+, pražská od doby, co se dělá v Gas Townu taky přibližně tak. Když se to bude jmenovat Kafe&Káry a bude to jako takový oficiálně propagovaný na Autíčkáři a autíčkářovským FB, tak tam přijede poměrně dost lidí a to, co tam najdou, bude vizitka redakce.

Když přijede 40 aut někam do rohu podzemního parkáče, kde nebude kafe a ještě je přijde zjebat sekuriťák, protože do toho Avionu nikdo nezavolá, nebude vypadat blbě ten, kdo to svolal, ale Autíčkář.

Proto jsem oddělil vaši akci do samostatnýho vlákna a použil pro ní název "Winter Cars", kterej jsem tady někde zahlídnul.

Pokud se někdo chce uspořádat oficiální K&K v Ostravě, když Vavris teď nemůže, budu jen rád. Pokud ten někdo zvládne i dodat report se slušnejma fotkama, budu ještě radši. A moje radost se kromě propagační podpory může projevit i jistým skromným rozpočtem. Ale jak už jsem psal na začátku - chce to štábní kulturu.
Vavris Vavrisovic 08. ledna 2016, 09:59
Organizátor i akce je jen jedna :-) Předpokládal jsem, že už jste z mojí dlouhodobé pasivity pochopili, že K&K pod taktovkou Autíčkáře v MS v blízké době nehrozí. Vyhradit jedno víkendové odpoledne každý měsíc pro K&K je pro mě zkrátka luxus, který si nemohu dovolit. :(

Cílem Bobashe tedy bylo rozdělit témata tak, aby bylo jasné, že to je akce čtenářů a nikoli redakce. Proč to nazval winter cars, to už se musíte zeptat jeho ;)

Nicméně nosná informace je, že to je na Vás a budu rád, když se Vám to podaří rozjet!
dejv3052 08. ledna 2016, 05:48
K&K Ostrava 17.1.2016 ve 14:00
pbkarvina 08. ledna 2016, 04:56
Stajgr: máme dvě místa konání, máme dvě rubriky, dva názvy a nejednou snad i dva organizátory :-D. Celou dobu se nic nedělo a když se toho někdo ujme, tak zbytek "spících" v tom udělá chaos.
První akci vynechám a dojedu až se to ustálí a bude jasno
BobAsh 08. ledna 2016, 01:56
Stajgr: Ne, udělal jsem v tom pořádek. Winter Cars mají vlastní rubriku, Kafe&Káry mají taky vlastní :)
Stajgr 07. ledna 2016, 21:10
BobAsh: Koukám Bobe, že si v tom udělal čurbes.
pbkarvina 07. ledna 2016, 13:47
Tak hlavni je to správně pojmenovat a vytvořit další a další rubriky, at ma každý svou
custom1 07. ledna 2016, 07:46
BobAsh: Já si myslím, že plánovaná akce "WCO" vznikla jako lokální odpověď (takový "předvoj") na K&K, které se bude konat 17.1., a protože K&K v moravskoslezském kraji ještě nemá vybudovanou tradici (na rozdíl od hulení, ale to jsem trochu odbočil... :D), tak to bude spíš "seznamovací sešlost", kde by se teprve měl položit základ pro K&K v MS kraji.
Nevím, jestli to tak Dejv myslel, ale já jsem to tak pochopil...

Byl bych totiž rád, kdyby se tady u nás taky rozjela tradice K&K jako v Brně a Praze (a pak postupně po celé ČR, jak to bylo v plánu) a rád budu Vavrisovi nápomocen, co se týče pořádání těchto akcí.

Tento příspěvek byl 07.01.2016 v 07:57 upravován.
BobAsh 06. ledna 2016, 20:46
Koukám, že to tu nabralo vlastní život, nicméně vytvořila se z toho trošku jiná akce než klasické K&K, která už dokonce i dostala vlastní jméno, takže jsem vám vytvořil vlastní vlákno "Winter Cars Ostrava" (on to je koukám asi Frýdek, ale jestli to vadí, tak to ještě přejmenuju). Klasické redakční K&K taky budou, ale až bude mít Vavris čas to konečně udělat :)