načítám data...

Téma Kabrio v zime a druhy auto

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Pietro Dolcetto 21. července 2015, 09:24
Ahoj, kdysi jsem se inspiroval ve Švýcarsku, kde jezdí kabria v zimě běžně. Sám používám víc jak patnáct let dvě auta. Většinou je to nějaký roadster a čtyřmístné kabrio a to celoročně. Jedinou skutečnou nevýhodou je, že v případě napadání dvaceticentimetrové vrstvy sněhu je vhodné ho z plátěné střechy odstranit. Což se v mém případě stane tak jednou za tři až pět let. Na roadster mám pro zimu hardtop, ale věřte mi, že to není nutné.
BobAsh 21. července 2015, 02:45
Jezdil jsem s Miatou NC v zimě s autem lehce poprášeným sněhem a střechou dole. Zima se přeceňuje.
Vavris Vavrisovic 09. června 2015, 13:43
Tak s ním přes zimu jezdi. Vypadá to jako punk, ale většinu času lez bez střechy strávit úplně v pohodě 8-)
Dad 09. června 2015, 02:41
S kabriem je mozno jet vzdy kdy lze jit na prochazku, tedy i v zime. Po zbytek casu ma hardtop, muze tedy jet kdykoli se mi zlibi.

Ale mam mimo nej i jina auta pro jine prilezitosti.
František Čáslavský 04. února 2015, 22:48
Evlo: Já mám v zimě vždycky chuť si kabrio koupit.
Evlo 04. února 2015, 18:05
Nevim jestli je to normalni, ze dostavam chut prodat kabrio, protoze s nim pres zimu nejzdim. Loni jsem s nim jezdil i v zime, tak me to nechytalo a taky jsem ho poridil spis na zimu. Mate take nekdo kabrio vyloze na kochaci projizdky (a attention whoring) a druhe (nove) auto? Pouzivate kabrio i v zime? Pokud ne, mate choutky ho v zime prodat, ze vam prijde nevyuzite?