načítám data...

Téma Jouiho povozy :)

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Joe95 11. září 2018, 10:22
Tak ještě že mi ho nechal :) Šel by i za 105k ale bez druhé sady liťáků, které jsou zrenovované.
Bohužel K&K nestíhám, páč razím na dovolenku a když se nic nepokazí tak třeba JSP vyjde.
Chosé 10. září 2018, 22:05
Jo, o chybách vím, kamarád ho chtěl brát za 95k. Jinak dorazíš na sraz? Třeba Kafe & Káry v Brně 30. 9. nebo JSP 12 6. 10.?
Joe95 10. září 2018, 13:13
Chosé: Nakonec jsem to dostal za 115 ... je tam potřeba nové víko kufru, a zadní část prahů, jinak podvozek a vše ostatní se tváří velmi dobře.. :)
Nedy 06. srpna 2018, 09:57
Dlouho jsem ten inzerát měl rozkliknutý... :-) Gratuluji ke koupi!
Chosé 27. července 2018, 19:43
To je ten z ID auto, co byl za 135 a pak 125? Za kolik jsi ho nakonec vzal zda-li to není tajný? Kamarád ho skoro bral, ale vadili mu nutné investice do dobrého stavu.
Joe95 26. července 2018, 10:10
Rok se s rokem sešel, a vozový park znovu prošel aktualizací.. a jelikož jsem začal robotovat u Toyoty, nastala potřeba se prezentovat autíčkem z její produkce. Volba tak padla na LEXUSka IS 300....
Joe95 19. března 2017, 20:38
Utekla dlouhá dobá a možna by bylo na čase doplnit čím jsem se celý ten rok přesunoval.
V květnu minulého roku jsem si tedy z Německa dovezl další Alfici. Přesněji šlo o model 156 s bussem pod kapotou.
No a musím říct že mě naprosto uchvátila :) Cesty domů z práce se s ní vždy minimálně o pár kilometrů protáhly. A když pak člověk chtěl třeba jen zkontrolovat olej apod... tak vás ten pohled na tu užasnou strojovnu vždy uhranul! Až by jí člověk odpustil její neustálé pokusy o vraždu ....
PeterLuk 06. června 2016, 14:04
Ďalší dôkaz, že "autá a ženy sa nikdy nepožičiavajú". Nie keď vieš že sa s ním chce kamoš pohrať, to nekončí dobre. :D

Zaujímavý autopark, tá Alfa vyzerá super.
Joe95 11. května 2016, 18:11
A jeste srovnani pumy s gtv. To je jako dvě nádherný ženský. Jedna je jak střelena mladá slečna a ta druha už je vážená paní co ví co chce, ale baví Vas obě. Puma byla vyloženě okreskovej stroj s extrémně tvrdým podvozkem ( tlumice+pruziny bilstein, 40 profil pneu), který ve svem rajonu drzel krok snad s čímkoliv ( na lesni cestě na mladcove se mi hodně úspěšně darilo nahanet camaro, ale mozna v nem byl bídný mezičlánek mezi volantem a sedackou :)). Gtv bylo pojato spíše jako grand tourer se kterym jsem se citil na dlouhých strekach jako v bavlnce. Pokud ho však člověk trošku chytil pod krkem byla i s nim kopa srandy ale ne tak bezprostřední jako v pume.

Tento příspěvek byl 11.05.2016 v 18:11 upravován.
Joe95 11. května 2016, 17:56
Po pume následovala krátká anabáze s bleskem ve znaku. Přesněji s Vectrou B Caravan s dychavicnou 1.6 kou a bonusem v podobě bleskového 4 stupňového automatu. Auto jsem podědil takže jsem si nijak nevybírál Naštěstí byli na Nový rok 2016 mé prosby o osvobození vyslyšeny. Na zpáteční cestě ze silvestrovské párty mě strefila má obvodní lékařka a vectru poslala na věčnost. Další auto uz jsem si tedy mohl vybrat aspoň částečně podle svých představ. Dlouhou dobu mi nedaval spát lexus is 200, ktereho jsem si mohl obcas půjčit z bratrovi firmy. Nakonec však rozhodovani dopadlo úplně jinak a o tom zase jindy...

Tento příspěvek byl 11.05.2016 v 17:57 upravován.
Vavris Vavrisovic 11. května 2016, 08:28
Ne hele ho, sympatická dvojice... V čem se ti jezdilo líp? A co bude místo Pumy?
Joe95 10. května 2016, 23:17
...pár foteček..
Joe95 10. května 2016, 21:41
Po nějaké dobe jsem si ale řekl ze potřebují neco svojeho, co mě bude bavit aspoň z casti jako gtv ale zároveň se nebudu muset každé rano bát jakou má zrovna auto náladu a zda se mu zrovna chce.. Po pár tydnech hledání mi do oka padla modrá Puma s 1.7 kou pod kapotou. Vyresil jsem par drobností a vesele si celych 5 měsíců užíval levného a živého cestovani :) Vse by zrejme pokračovalo dal a já pumu podle svých puvodnich plánů předělal na st verzi, ale bohuzel jsem ji pujcil svemu nejlpsimu kamarádovi, ktereho nenapadlo nic lepsiho nez ji poslat do zdi a zároveň na odpis..bohuzel jsem ji nestihl ani nijak kvalitne nafotit..

Tento příspěvek byl 10.05.2016 v 23:12 upravován.
Joe95 10. května 2016, 21:30
Zacnu pěkně postupně a hlavně stručně. Hned po zvládnutí autoškoly prisel zrovna muj kamarád o papíry a ja tak znenadání dostal k užívání AR gtv 2.0 ts. Zřejmě to nebylo uplne idealni první auto, ale ja si nemohl stěžovat, jelikoz jsem resil jen olej a benzin.

Tento příspěvek byl 10.05.2016 v 21:30 upravován.