načítám data...

Téma Jaké auto pořídit rodině,

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Faust54 11. ledna 2019, 14:36
Tak ještě může být Menší Dodávka - Tourneo Couirer. Za ty prachy může být nový s 1.0EB 100k

https://www.fordskladem.cz/search.aspx?id=d2nrxo25kvxu&p1=55%2c30%2c72%2c33%2c71%2c21%2c68%2c37%2c31%2c74%2c34%2c73%2c20%2c67&p14=5&p11=1&crc=-nhbg9alm0695#res
vojtacz 11. ledna 2019, 13:48
Ford Tourneo Connect. Dozadu se dvě sedačky + člověk vejdou, kufr to má taky a na vození nákladu se dají buď vyndat sedačky nebo pořídit kouli. Do 350 v pohodě. Akorát se budeš muset smířit s tím, že jezdíš malou dodávkou (pokud se budeme bavit o kratší verzi).
ToMyx 07. ledna 2019, 15:35
Pořád mi to nějak nevychází. Pokud mají vzadu být trvale 2 sedačky a dospělý, chce to trochu širší káru než je Rapid. Mám podobnou situaci a hodně záleží na typu autosedačky! Pokud je jedno dítě do cca 3 let (autosedačka se základnou = široká) a druhé 5 let plus (základna být nutně nemusí = užší), půjde to ale nutno hledat v rozměrech alespoň střední třídy. Mám Toyotu Avensis a tam je to mezi dvěma autosedačkami pro ženu do 70 kg jen tak tak :-) Asi to nechceš slyšet, ale co Smax, Caddy nebo Mondeo? A nebo opravdu porovnávat rozměry naživo, což teda nezávidím...
Faust54 04. ledna 2019, 19:47
Já bych se porozhledl po Suzuki Vitara a nebo S-Cross s atmo motorem. Jednoduchá technika, celkem spolehlivé a kolem 3-4let stáří koupitelné za tyto peníze.
Adam Forman 04. ledna 2019, 10:34
Tak do Dustera a Rapida dozadu dospělého a dvě autosedačky naráz nedáš. Zkoušel jsem to a pokud nejde o 14-letou anorektičku, tak bez šance. Rapid i Duster mají poměrně nízkou maximální přípustnou hmotnost přívěsu pro nějaký to tahání kolem baráku a Rapid má dost slabé motory na tahání tolika lidí a nákladu. Outlander aspoň (pokud nejde o základní dvoulitr) utáhne dvě tuny na brzděném přívěsu a vzadu je dost místa pro tři i na delší cesty, ale je to tak trochu... no... kompromisní vozidlo. Pokud budeš trvat na všech parametrech, tak ti nezbyde než spokojit se třeba s tříletou Insignií na naftu.
dom 06. prosince 2018, 06:47
kup to, co se bude líbit tvé ženě
donik88 05. prosince 2018, 18:52
Zdravím motoristy. Rád bych pořídil pro svou rodinu prostornější vůz a stále přemýšlím který. Vše jsou předváděcí vozy do 350 000 až na nového dustera. Jedná se o Škodu rapid spaceback Ambition, již zmíněný duster, kia stonic a mitshubishi outlander. Vrodině jsme 4, jezdíme pravidelně za tchýní 100 km a rádi bychom na výlety, dále se dopravuji do práce a po rodině v okolí(20 km) pro děi potřebuji 2 sedačky dozadu a sem tam bych rád přibral jednu dospělou osobu(klidně i dvě a dítě se sedačkou). Prošel jsem spoustu fór a testů........ A rád bych znal názor na tyto 4 auta.Snad ještě dodám, že bydlím na baráčku a tak bych rád břevážel i objemnější náklad