načítám data...

Téma IS200 alebo IS300

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
GanGreen 15. dubna 2018, 15:40
Vypadá krásně, tak gratulace :)
patricius 15. dubna 2018, 14:38
Ahojte, tak mam nakúpené :) IS200 SE, od MM Nice Cars, dovoz Belgicko ,jediny majtel. 90 000km, stav z von aj dnu tomu zodpovedá :) serviska, protokoly z STK a taktiez faktury od kupy v Lexuse. Lak premeraný, ani kusok nelakovaný :) Som spokojný, vďaka za všetky rady. :)
Chosé 10. dubna 2018, 15:39
Kdyby jo, tak bys za 2 týdny v sobotu (28. 4.) mohl dojet na JSP 11. :D

Tento příspěvek byl 10.04.2018 v 15:40 upravován.
patricius 09. dubna 2018, 22:11
Díky pozriem aj na toho druhého, v sobotu máme v pláne vyraziť snáď si niečo priveziem :)
Regular John 08. dubna 2018, 19:49
Jo, ten 2002... Teď jsem narazil na FB na dalšího Poláka, co vozí hodně Lexusů: "Lucars Busko Pewne Auta Z Niemiec" Je fajn vidět, jak moc je ISko populární v Polsku, mají tam dobrý výběr i z poface modelů v raritnějších barvách.
Chosé 08. dubna 2018, 18:10
Ten 2002 stříbrný? Po něm se taky díval. Video TTE jsem neviděl, takže pokud tam někde bude problém, tak proto tak nízká cena. Třeba je díra v intercooleru.
Regular John 08. dubna 2018, 08:34
Jo, na tu bych se asi taky zaměřil, ale je to podezřele levné (jen samotný použitý TTE kit se dnes obvykle prodává za více než 2000eur) a podle videa to nejede (akceleruje stejně jako bez kompresoru), v tomto případě by to chtělo vzít s sebou budík na měření tlaku a odzkoušet, kolik to fouká. Každopádně MM mají více pěkných aut, můj favorit by byl asi ten stříbrný s nízkým nájezdem, kompletní servisní historií a loketní opěrkou :-)
Chosé 07. dubna 2018, 23:05
Nijak, prý to stálo za prd, tak do Brna ani nejel. Možná jsem ho přemluvil na origo TTE verzi, co mají teď u MM v Polsku. :)
Regular John 07. dubna 2018, 21:10
Tak jak to dopadlo?
Chosé 04. dubna 2018, 18:37
Jo, to by šlo. Nic v plánu nemám, dej mi vědět ideálně na FB (zda-li máš, případně mi napiš zde SZ, pošlu tel. číslo) - FB.com/chose1337.

Musíme mrknout na kapsy mimo rezervu, tam dost často zatíká skrze ucpané odvodní kanály ze střechy.
patricius 03. dubna 2018, 16:11
Takto vyzerá ten kufor pri rezerve
patricius 03. dubna 2018, 15:44
Chosé, som dohodnutý v piatok okolo 15:00 dalo by sa ti? :) Poslal mi foto kufra od rezervy, ktorý je zjavne riadne voskovaný, no podla mojho mechanika to nevyzerá až tak zle. Chcel som s tým ísť do ID Auto v Brne ale ak by si bol ochotný pomôcť a vyznáš sa tak budem velmi rád :)
Chosé 03. dubna 2018, 10:46
V Brně nás pár je, já budu k dispozici až od čtvrtka.
Regular John 01. dubna 2018, 16:05
Kdysi se cenovka opravy prahu řešila na anglickém Lexus klubu a od té doby mám v hlavě zafixovanou částku 150 - 400 euro včetně laku, cenovka se liší podle rozsahu oprav.
patricius 01. dubna 2018, 15:06
Ano, pridal som sa do klubu, kde sa ozval aj ten majtel toho IS 200 sport čo je na bazoši. Vie mi niekdo povedať približnú cenu za opravu prahu. Ten z inzeratu čierny je zajavne po servise, má kopec fotiek z opráv, starých dielov a aj faktúry. Sú tam dokázateľne spravené čapy aj rozvody. Tak by možno stál za zváženie ak by bola oprava toho prahu rentabilná :) Ten biely bohužial, ak je po tej búračke plus náklady 500 eur za dovoz, asi neni dobrá voľba.
Regular John 01. dubna 2018, 12:49
Jestli máš facebook, tak mrkni na "Lexus IS200 CZ/SK klub", je tam dost lidí z Brna, třeba by byl někdo ochotný na to mrknout s tebou.
Každopádně jestli je to nelícující bouračka, která hnije, tak je to drahé.
patricius 01. dubna 2018, 11:48
A mám aj odpoveď. Kludne môžem lak pomerať, podla neho to bolo buchnuté odzadu, veko kufra uplne nesedí a chytá hrdzu podlaha kufra, že to vyzerá na zváranie. Pôjdem sa na to pozrieť, bohužiaľ nemám s kým tak to vezmem asi na prehliadku do Lexus servisu v Brne. :)
patricius 31. března 2018, 17:14
..spomínal začínajúcu koróziu zadného prahu. Čo by sa snáď dalo ešte riešiť. Písal som mu či bolo búrané aj to že si auto prezrem meračom hrúbky laku. Tak som zvedavý. Ono je to relatívne blízko no problém je že by som musel meniť eurá na české koruny, a v prípade že b som ho nekupil tak znova nazad. Pri sume 3700 eur bude poplatok asi dosť vysoký.
Regular John 31. března 2018, 13:22
Ten bílý se objevuje v inzerátech už nějakou dobu, je tam nějaký háček - mám pocit, že rez nebo bouračka, ale pokud ho máš blízko, tak za prohlídku nic nedáš.
Beny 31. března 2018, 08:21
Já bych to zase nepaušalizoval, moje auto taky věčně vypadá jako prase, ale údržbu dostává poctivou, podle lidí v mým okolí spíš nadstandartní. A znám i takový co mejou, leští, ale že jim tam mlátí čep je jim jedno. :-)