načítám data...

Téma Gran Tourismo trip 2020

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Zazaa 16. dubna 2020, 21:50
jojo casu bude asi dost tak by se dalo jet vicemene kdykoliv :)
krab 16. dubna 2020, 09:12
Radek_5: super, no možná bude nejlepší si udělat skupinu po whatsapp a dohodnout to. Chtěl jet myslím Vavris, Skipper (jestli se nepletu), ty a další Radek (Zazaa) a Radim s Maserati.
Moje číslo je: 725756879
Radek_5 15. dubna 2020, 11:39
krab: Asi to mám podobně. Teda je mi to jedno kdy. Akce teď žádné nejsou, takže, pokud to půjde, tak klidně někdy v průběhu května. Uvidíme, co ostatní.
krab 15. dubna 2020, 11:15
Radek_5: Ahoj Radku, no, to je pravda... I ten výlet tady pro autíčkáře jsem posunul radši do května ...

Dáme to tedy někdy v květnu? Kdy by vám to vyhovovalo? Mě je to tak nějak jedno. Akce žádné na které bych jezdil nebudou, takže trávíme víkendy většinou u tchána jakoby na chalupě se psem anebo na kole začneme jezdit anebo takovými těmi denními výlety. Takže na Gran Tourismo trip jsem časově v pohodě flexibilní
Radek_5 15. dubna 2020, 10:30
Ahoj, vracím se k tomuto tématu - asi to necháme na nějaký termín po nouzovém stavu, co?
krab 29. února 2020, 10:59
Super, já myslím, že cesta by se dala najít zajímavá. Uvidíme jak se vám bude chtít a když se shodneme na Šumavu, tak budu rád. Rozhodně naopak klidně přijedu blíž k vám třeba, když by spíš většina byla pro Jeseníky, Orlické hory atd... Tam to mám ve výsledku najeté jen málo.

Termín 24-25. duben bychom tedy nějak měli ...
Teď tedy to místo ...

Z těch míst co znám a jsou fajn je:
A) ten zadov, kde má Saage (Tomáš) rodinu, takže to tam zná a dá se zajistit úbytko
B) Sruby Haida - České Petrovice. Byli jsme tam na podzim s jednou partičkou bláznů do aut a tam by se dalo taky zavolat a objednat taky úbytko pokud by měli zrovna volno.
C) když nebude vyhovovat ani A ani B, tak vymyslíme něco dalšího... :)
Radek_5 28. února 2020, 21:59
Já dojedu i do Zadova. A třeba se bude dat cestou i pěkně projet.
krab 28. února 2020, 18:11
Zadov by byl nejlepší ... a kromě dobrýho piva na dobrý chatě uvidíte ještě Kraba i Saageho. Taková atrakce za tu cestu z dálného východu stojí :-D
saage 27. února 2020, 23:40
Ja jsem pro Zadov.! :-) Ale chapu, ze z Ostravy je to lehce z ruky.
GanGreen 24. února 2020, 13:09
Je mi do toho putna, ale co třeba Železný hory?
Jednou jsem tam byl na nějaký rallye a silničky tam měli celkem pěkný, je to tak nějak uprostřed ČR...
Je to na vás, je to jen tip :)

Btw. Na Dobrý chatě máj skvělý pivo a ty šumavský silničky jsou pohlazení po duši. I mladá se tam loni bavila jak malý dítě ;))
krab 24. února 2020, 00:10
Tak Najdi Vavris něco Jeseníky, Orlické Hory... V Orlickejch horách bych jeden tip na úbytko měl. (Sruby Haida, České Petrovice) je to tam krásný.

Já právě nemám přesně přehled kdo úplně odkud a Šumavu mám rád...
Já to tam mám něco jako 2 hoďky cesty, tak to není tak hrozný, ze Severní Moravy to je fakt, že je lán světa...
Vavris Vavrisovic 22. února 2020, 08:18
Zadov... to je zajímavá destinace, vzhledem k tomu, že jsem napočítal 4 účastníky z Moravy, z toho 2 dokonce ze Severní...
Radek_5 21. února 2020, 08:10
24. a 25.4. vypadá za mně s menším omezením schůdně. V sobotu večer už mám jiný plán doma, takže má účast pouze do oběda …
Co ostatní?
krab 20. února 2020, 22:28
Tak to nějak vymyslíme...
24-25. duben by mi vycházelo jak dobrý čas.

Předběžný plán:
1. spočítat kolik nás tedy pojede a s čím...
2. pokud nás nebude moc, zkusím domluvit ubytování u kamaráda v penzionu na Šumavě ( Zadov)

Program:
Pátek 24.4. Dojezd na místo k večeru - ubytování a pivko , pokec na Dobrý Chatě na Zadově
Sobota 25.4. Ježdění po Šumavě dle nálady, počasí a tak... Nějaké focení , oběd atd... (nějakou trasu bych i vymyslel podle silnic, který tam jsou pěkný skoro všechny).

K večeru odjezd domů anebo přespání do neděle pro ty co mají čas i propustku od manželek :-D
Radek_5 20. února 2020, 10:37
Nazdar pánové, pomalu je načase domluvit konkrétní termín (a místo). Předpokládám, že to máme všichni podobné a kalendáře se začínají plnit. Krabe, jak to vidíš?
krab 17. října 2019, 19:55
Souhlasím. Ono budeme rádi, když se nás sejde těch 5, když jste byli posledně 3, tak se přidám já a Radek s Corvettou. Už se těším!

Tento příspěvek byl 17.10.2019 v 19:55 upravován.
Vavris Vavrisovic 17. října 2019, 15:15
Souhlas se Skipperem ve všech bodech
Skipper 17. října 2019, 13:09
Ahoj Krabe, za mě je schůdnější druhá varianta. A navrhoval bych menší cestu v rámci republiky. Bod A - bod B, v bodu B ubytování + nějaké akce na zpestření. Termín bych byl schopen doladit v lednu. A pokud se setkání osvědčí, můžeme vymýšlet i něco většího. Celá myšlenka vlastně vzešla z komorního setkání tří lidí ;) Takže postupná vzestupná tendence je dle mého to pravé.
krab 01. října 2019, 23:09
Ve výsledku je to asi úplně jedno... Když se sejdem partička zajímavých aut, užijem si výlet tak nebo tak. No Le Mans mám v plánu tentokrát taky. Tak snad mi projde pak i Ennstal :)

Jinak ale ta varianta, že prostě pojedeme v pátek někam do Jeseníků nebo co vyberou moravskoslezští kolegové , dáme nějakou společnou projížďku někam kde se ubytujem, dáme pivko, večeři, pokecáme a ráno si uděláme hezký svezení. A když by to bylo vlastně někde na severovýchodě, tak to napíšu s předstihem i známému, který má letos nově 996 GT3 a taky se mi ještě nepovedlo se u něj letos stavit.
Zazaa 01. října 2019, 21:47
varianta A je pomerne brzo po LeMans coz nevim jestli by me proslo ...
varianta B zni dobre

akorat s autama se moc netrefim, vsecko je starsi a/nebo to neni zrovna GT :)