načítám data...

Téma GanGreen a jeho car's

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
ToMyx 03. května 2018, 13:21
GanGreen: Ale jasně, auto je vždycky výhra :-)
Beny: Tuhle okřídlenou větu si snad začnu pamatovat !!

V diskusi k okyně se strhla debata o barvě a já si hned vzpomněl na alfí barvy. Viděl jsem ji po x letech nedávno, byla to 156 a byla světle modrá a házela na slunci fialové až růžové odlesky. Podotýkám, že to nebyla flip flop. Ten popis zní kadeřnicky, ale ta barva mě fakt uhranula.
GanGreen 03. května 2018, 11:28
beastar: kilo jo? Tak to me ještě 65k čeká :D si mě moc nepotěšil...

ToMyx: jasně, ušetřím, a co ušetřím, narvu do auta... Takže si nejsem jistej jestli je to výhra :)
Beny 03. května 2018, 09:11
ToMyx: Aby z toho právě nezačal chlastat, jak to má kola nebo kozy tak s tím budou problémy...
ToMyx 02. května 2018, 22:31
Občas sem nakouknu co je nového a poslední dobou se, koukám, nenudíš.
Ber to ale z té lepší stránky, zbývá méně času na holky, chlast a fet, takže ještě vlastně ušetříš :-)
Držím palec!
beastar 02. května 2018, 15:39
GanGreen: Jo jo Alfa je jedno z mála aut, který nejen že tě vozí, ale ještě ti zařídí zábavu na volný dni. I když tohle bude nějaká banalita, co se stane na všem. Malá mořská víla páč plavou všechny krom top kousku v kterejch je investováno dobře kilo. Jinak je to moje oblíbená plechovice když je v ažuru jezděj fakt perfektně kam se hrabe bí em dabljů.
GanGreen 01. května 2018, 03:11
beastar: malá mořská víla je fakt trefný přirovnání :D dneska jsem totiž zjistil že ta sviňa pěkně plave... Něco v zadu celkem klepe, tak už mám na další víkend o zábavu zas postaráno...
beastar 28. dubna 2018, 14:12
GanGreen: Ty si nikdy nedelal s zadnym Italem? Pomohli no dali by ste tak 10 cigár, kafe, brusketu a za 3 dni by to bylo hotový:)) Snad. Tak hlavně že to dobře dopadlo a ta malá mořská víla zase jezdí...
GanGreen 28. dubna 2018, 09:58
beastar: tak čekal to asi každej, však je to Alfa voe :D
kdyby tam byl Luigi a Mario, tak by aspoň pomohli... já se s tim sral sám tak 6 hodin čistýho času :D
beastar 27. dubna 2018, 15:51
GanGreen: no napsat že sem to čekal asi bude pravda:)) Trabl v Modeně a typický obrázek italského venkova.Luigi a Mario mění žárovky;D
GanGreen 26. dubna 2018, 10:02
Nudite se? Kupte si auto Itala... :D


Tento příspěvek byl 26.04.2018 v 10:03 upravován.
beastar 21. dubna 2018, 13:37
Nimrod: Existuje a v nabídce to mají dnes skoro všichni. Někde je to jako rozšířená asistence. Musí se to připlácet. Jinde to je v určitém balíčku. Skoro všichni znamená všechny velké známé pojišťovny. Nevím jestli to umí vyřešit Direct a podobné.
Nimrod 19. dubna 2018, 20:11
Nedy: děkuju. jsem u čsob a už teď nevím, jestli mám tu střední nebo nejvyšší asistenci, ale co jsem to pročítal, takovýhle luxus mi nečeká. jen odtáhnutí do nejbližšího servisu, kde mi budou umět opravit auto, a dostanu na dva nebo tři dny náhradní auto. samozřejmě je otázka, kolik by tohle připojištění stálo, eu je velká... no nic, asi se kdyžtak přesunem na sz, ať neplevelíme
Nedy 19. dubna 2018, 17:04
Nimrod: Jasně. Nevím, jestli úplně všechny. Zas takovej přehled o produktech nemám. Allianz určo, Koop to taky uměla. Určitě budou umět i další. Chce se to zeptat pojišťováka, když Ti dělá pojistku. Většinou to bývá součástí nejdražšího balíčku asistence. Pokud je to pro Tebe stěžejní, tak se ptát na detaily, co je přesně součástí a za jakých podmínek.
Nimrod 19. dubna 2018, 14:53
Nedy: existuje pojišťovna, která by mi to odtáhla v rámci eu? mám asistenci po evropě, ale přece jen se mi podstatně levněji opravuje doma než v autorizáku kdesi v německu...
GanGreen 18. dubna 2018, 21:41
ToMyx: Nedy: jo pánové, díky že jste mě nakopli, už mám domluveno se známim z ČPP že na to mrknem... ;)
Nedy 18. dubna 2018, 13:30
GanGreen: Resp. za prvé asi budeš platit méně jak píše ToMyx, ale hlavně pojištění z bazaru bych rozhodně nepovažoval jako Pojištění. Jako na silnici s tím můžeš, ale reálně to nemusí moc fungovat (i když může to být haluz a zrovna Ti to pojistili dobře, ale nikdy nevíš)...
ToMyx 18. dubna 2018, 10:04
GanGreen: To se ti pak může taky stát, že po analýze zjistíš, že stačí platit o třetinu méně;-)
GanGreen 17. dubna 2018, 19:38
já bych se měl možná vubec do smlouvy podivat, sem to pojistil v bazáru a vlastně ani nevim co tam všchno mam :/ na tohle sem hroznej lempl...
JLK 17. dubna 2018, 10:53
Nedy: tak potom jsem v klidu dokud mi to nezdrazi :D
Nedy 17. dubna 2018, 10:43
JLK: Tak bereme-li v potaz to, že cena pojistek roste (viz co jsem psal dřív), tak pokud máš cenu stejnou, tak Ti v podstatě dávají slevu. :-)