načítám data...

Téma Fórum - jak nám to tu funguje? Chyby, připomínky, nápady...

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
M P 11. července 2018, 17:14
Já naštěstí taky nejsem postižen. Vůbec ne. Ani trošičku. A vůbec, nesmím o tom mluvit... :D
Jakub Pospíšil 10. července 2018, 11:31
Je to evidentně "domácí" projekt :)
GanGreen 17. prosince 2017, 10:57
Je to jen náhoda (nemyslím si), nebo nám chcete naznačit že se v blízké době chystá test Porsche 911? :D
Trinom 12. dubna 2017, 20:56
Nešlo by mít pole na odpověď dole u posledního příspěvku? Je to opruz listovat nahorů kvůli odpovědi.
Snowman000 20. ledna 2017, 08:37
Jeden trosku dotaz:

Ked chcem napisat zpravu uzivatelovi "Vojta Dobeš" tak dostanem nasledovnu hlasku ;)

Je to tak schvalne? :D
VoFi 17. ledna 2017, 20:05
Taky to tu na mně křičelo..
Jisté řešení je na tu reklamu prostě nenajíždět :D
Chosé 16. ledna 2017, 23:39
Mohla by nám prosím zmizet reklama se zvukem! Přejíždím myší po stránce a div se nepodělám strachy, když na mě začne hulákat reklama od Seatu, když jsem přes ni jel myší směrem dolů. Fuj!
Chosé 09. prosince 2016, 09:42
Objevil jsem menší problém, popravdě nevím čím je zapříčiněn. Nový font nepobírá písmena s háčky na úvodní stránce, po rozkliknutí odkazu na článek vše funguje. :)

Tento příspěvek byl 09.12.2016 v 09:43 upravován.
bkralik 29. června 2016, 11:08
JLK: Tak samozřejmě, celé UX je věda. Mně tohle nevadí ani tak kvůli délce textu, ale kvůli tomu poměru text/pravýsloupec. Aktuálně to je 2:1 a to na mě působí hrozně rušivě - ten článek by měl být v popředí, ne aby se člověk furt soustředil někde na pravý kraj. Předtim to bylo OK, teď mě to praštilo do očí, proto jsem sem napsal...

Každopádně - pro příště, než zase nasadíte nějakou takovou změnu webu, odlaďte to trochu. Aktuálně je rozházená spousta kategorií (protože se zvětšila šířka reklamy v tom pravém sloupci), konkrétně Nastavení, Titulní stránka, Video dne. Autíčkář je už velkej web a má dost čtenářů, tak ať to má trochu kultůru...
bkralik 29. června 2016, 09:47
No, jako pěkný, že budou nějaký prachy, ale furt moje námitka platí - viz screenshot2 - článek má furt 600 px, první reklama furt 300 px a černýho místa je tam furt zbytečně moc.
A myslim si teda, že s těma reklamama jsi to lehce přehnal. Já si adBlock ještě furt nezapnu, protože jste furt "ten web podobnejch autošílenců", ale kdyby to byl jinej web, tak tohle spolehlivě překročilo mez. Takže opatrně...
bkralik 28. června 2016, 23:10
Nazdar,
nešlo by něco udělat s šířkou článku? Nevím jestli se to měnilo, každopádně dneska mě to udeřilo do obličeje, viz přiložený screenshot. Z 1920 px monitoru mám 600 px (30%) článku, 300 px (15%) balastu (reklamy a sloupku s komentářema) a zbytek (55%) bílo. Nechtělo by to trochu roztáhnout? Myslim si že dneska většina lidí má monitor širokej alespoň 1280 px, spíš tak 1366 px (typické rozlišení 13" a 15" notebooků), přijde mi zbytečný to omezovat na 900 px...

dík za zvážení...
VoFi 02. května 2016, 11:59
Jak jsem tu psal že řadička přeci jen ještě někde je.. stále se drží :) .. Teda svádí krutý boj s novým logem. Obvykle to 2-3 vteřiny problikává a nakonec se jedno usadí. Co jsem to počítal, je to tak 8:2 pro řadičku :D
VoFi 21. února 2016, 16:36
Tak přece jen někde řadička ještě zůstala :)