načítám data...

Téma Ferrari 488 GTB - Sbohem atmosféro!

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Nezn.uživatel 07. dubna 2016, 14:10
Ferrari byly vždycky krásný. A jestli s turbem nebo bez turba, to je asi úplně jedno. Stejně na to každej zírá s otevřenou pusou, když to někde potká a to včetně mně. :-)
Apache 04. února 2015, 08:41
BobAsh: Zaručeně nejvíc ale naštveš nějakýho ferrari-lover-turbo-hatera když mu řekneš, že poslední konkurent bez turba pochází z dílny VAGu :D
BobAsh 04. února 2015, 01:06
Turba na Ferrari jsou špatný, protože proto. Teda, turba na novým Ferrari jsou špatný, na starým Ferrari jsou nejlepší... nebo tak nějak. :))
Greeny 03. února 2015, 19:32
vzhledově se mi zamlouvá určitě a motor s dvěma turby se dal čekat a nevidím na tom nic až tak špatného. Hlavně, aby produkovalo dostatek emocí, ať už jízdou nebo zvukem, aby nebylo odtažité a aby mělo pořád dostatek italského charakteru :)
Apache 03. února 2015, 18:42
Nástupce 458 Italia se ukázal světu na prvních fotografiích společně se základními fakty. Překvapením není, že motor dostal dvě turba a ne, nemá k tomu ještě objem 4.8 litru, jak by název napovídal. Ale ono 355 taky nemělo pětiválec, tak vlastně co má být. Tak jak tak u Ferrari turba rádi nemají a určitě si dali záležet na tom, aby veškerá negativa s nimi spojená minimalizovali. Jedna věc je ale jistá už teď - opět nám ukázali, co to je automobilová krása. Já měl vždycky rád Ferrari s nádechy vzduchu na bocích a tohle je prostě paráda.

http://www.evo.co.uk/ferrari/15138/ferrari-488-gtb-first-pictures-turbocharged-458-successor-661bhp-debuts-geneva

Zbývá dodat jen jediné - Ferrari prý dělá dobrá komerční auta, když se jim nedaří v F1 a naopak. Tak teda nevím, co si teď prát víc :-). A co si o něm myslíte vy?

Tento příspěvek byl 03.02.2015 v 19:42 upravován.