načítám data...

Téma Díly z Polska

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
JayK91 26. dubna 2018, 19:22
TheKubajs: jestli chceš dily od poláků zkus prodejce autodílů MRO auto mají i českou pobočku (a dovažku po cele čr) a česke webovky, je to ale spíš taková konkurence k autokelly a pod :-)

https://www.mroauto.cz/
Woyta 25. dubna 2018, 00:16
Kdyz neco beru z polska tak zneuzivam znameho, znameho, co bydli asi kilometr za hranicema.
Idealni je tedy sehnat si nejakeho takoveho prostrednika.
bkralik 24. dubna 2018, 07:38
Aukro a Allegro už nemají nic společného! V roce 2016 proběhl zpětný prodej do ČR, české aukro je už zase samostatná firma...
Každopádně v Polsku je nejlepší nakupovat osobně. Ideální je najít si těch dílů víc, naplánovat si trasu a udělat si celodenní výlet :-). Jen je potřeba mít štěstí a najít si prodejce dostatečně blízko čech...
Marek Brunner 23. dubna 2018, 17:28
JLK: A jo, máš pravdu..prostě se kamarádí nějak, no:D dík za opravení
JLK 23. dubna 2018, 17:22
TheKubajs: Podivej se odkud je ten prodejce, treba budes mit stesti a bude mit nejakou tu vydejnu v rozumne vzdalenosti. K necemu preci tu svoji vyletni lod' mas, ne?
Goldies 23. dubna 2018, 17:00
TheKubajs: pak opravdu musis doufat, ze to poslou do CR, jinak se to fakt hodne prodrazi...
Jakub Pospíšil 23. dubna 2018, 16:58
Nechce se mi do toho, ale asi mi moc jiného nezbývá. Přední pravý blatník na C70 kabrio MY 1999 tady v čechách asi neseženu.
JLK 23. dubna 2018, 16:07
marcocz1: je to naopak, Aukro patri do skupiny Allegro, ale to je asi jedno.
Jinak jak pise Goldies, vetsina prodejcu co jsem videl tak posila jen PL, takze zbyva bud' se domluvit s konkretnim na zasilce sem (to zalezi na tvych komunikacnich schopnostech a ochote prodejce), nebo vyuzit sluzeb nektere z firem co ty zasilky se vozi ve velkem (to ale priplatis a prestava to byt zajimave). Taky jsem nekde na foru cetl info ze se da poslat neco jako "balik na postu", ktery objednas na PL postu co mas nejbliz, ale to je zajimave jen pro pohranici.
Goldies 23. dubna 2018, 15:57
TheKubajs: nejvetsi problem je, ze vetsina posila jen po PL. Pres prostredniky je oser pokud neni to co objednas to co dostanes. Resil sem takhle z polska kola a ve finale sem byl -6.000,- a bez kol :-(
Marek Brunner 23. dubna 2018, 15:08
Allegro je opravdu pod Aukrem, takže by to mělo být v pohodě. Otázkou je ten prodejce. Pokud má nějaký recenze, tak kupuj
Jakub Pospíšil 23. dubna 2018, 13:40
Ahoj, nemáte někdo zkušenost s objednáváním dílů z Polska? Konkrétně mě zaujala nabídka P.U.H. autoparts - evidentně nějaké megavrakoviště s díly za pár korun. Inzerují na Allegru, což se tváří jako polské Aukro.
Zkoušeli jste tam někdo něco objednávat? jak moc to je riskantní?

Předem díky.