načítám data...

Téma Další téma do 100.000 ????

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
vojtacz 16. ledna 2021, 16:39
Jako majitel 9-3 NG ti ji můžu víc než vřele doporučit. Nic moc se na to nekazí, jizdně je to moc příjemné auto. Ohledně těch problémů které zmiňuje Sato mě napadá akorát náchylnost zadních lemu ke korozi a vrzajici interiér. To první se řešit dá, to druhé moc ne. Jinak kombi má 4,8 metru a poměrně šílený poloměr otáčení, ale zvyknout se na to dá. Klidně se poptej i na FB skupinách Saab bazar nebo Saabstance, ale zase nevidím důvod, proč do toho nejít. Díly nejsou nijak drahé, sehnat se dají taky dobře. Servis je +- v každej kraji aspoň jeden, pokud jsi z Prahy tak úplně pohoda.

Tento příspěvek byl 16.01.2021 v 16:41 upravován.
Sato 15. ledna 2021, 15:48
Nevidim dovod nesahnout po saabu ak sa ti pacia, btw 1.8t su tiez dvojlitre. Jeden po FL som raz chvilu soferoval, velmi prijemne auto. Hlavne nastudovat vsetko na saab forach, je tam par problemov ale vsetko riesitelne, je toho vela popisaneho.
Hned prvy co mi padol do oka: https://auto.bazos.cz/inzerat/128545652/saab-9-3-20t-147kw.php
Oprotu UPu to bude UPgrade :)
BB20 15. ledna 2021, 13:44
Ahoj, mám dilema do čeho pustit svých těžce ulitých 100k. Hledám benzín, co má obsah alespoň 2.0 a přes 100kw. Osobně favorizuju Mazdu 2.3i, ale odmala jsem zatížen na Saaby 9-3 2.0T. Každopádně mám pár důležitých požadavků mimo výše zmíněný, a to zejména manuální převodovku a alespoň trochu větší auto. Jsem nucen jezdit s Upem 1.0 a je to peklo. Díky za tipy.