načítám data...

Téma Daily pro ženu do 30000 Kč

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
custom1 30. ledna 2019, 07:08
Peppan: To ne, žere stejně jako Malibu, akorát je to míň pohodlné a vlastně je to krám... :)
Neona bych bral, ale první generaci a pro sebe... :)

Všechny Fiesty, co jsme měli vyhlídnuté, jsou zamluvené, takže čekáme, až se zase něco objeví a taky až se ozve jeden dovozce...
Peppan 29. ledna 2019, 12:33
custom1:
Tak pokud se nebojis tech US cars, tak tohle by ji mohlo stacit:
https://www.tipcars.com/chrysler-neon/sedan/benzin/chrysler-neon-2-0i-automat-8972973.html

Nic o nem nevim, jen jsem ho nasel
custom1 25. ledna 2019, 07:03
JLK: Jo, kosmetické a mechanické vady, to je to, po čem ženy touží... :)))

Tento příspěvek byl 25.01.2019 v 07:04 upravován.
JLK 24. ledna 2019, 19:49
nixx: Dodrbana A4 jako etalon levneho na provoz auta :D
custom1 24. ledna 2019, 08:27
František Čáslavský: Nenašel jsem žádného v té cenové relaci.
Už máme vybráno, bereme Fiestu...
František Čáslavský 23. ledna 2019, 13:29
Civic! Doporučuje moje drahá matka :-) A ta se přece nemůže mýlit.
custom1 23. ledna 2019, 07:02
jenda200: To je jeden z adeptů... ;)
Vavris Vavrisovic 22. ledna 2019, 17:03
Jak psal Nedy, za 30 nejsou dobré a špatné modely, jen dobrá a špatná konkrétní auta.
jenda200 22. ledna 2019, 16:56
custom1 22. ledna 2019, 16:18
ToMyx: To Twingo je dobré, ale stejně jako ten Compact má jen tři dveře, takže oba jsou z kola venku.
Impreza na tom bude se spotřebou podobně jako Malibu, takže bychom si vůbec nepomohli. Ale líbí se mi, za ty peníze super!
custom1 22. ledna 2019, 14:37
bkralik: Díky! Jdu tam! ;)
bkralik 22. ledna 2019, 14:34
Nevymejšlejte tu už vymyšlené, vždyť přeci úplně to stejné hledal pro svoji máti před nějakou dobou František! V diskuzi pod jeho článkem se vyrojilo spousta (rozumných i nerozumných) nápadů :-)
custom1 22. ledna 2019, 14:16
krab: U větších aut se obávám vyšší spotřeby kvůli automatu. Nevyplatí se mi koupit auto, které bude brát osm, když Malibu jezdí za devět. Na bezpečnost jsem samozřejmě taky myslel, ale s tím omezeným rozpočtem (a zvláštní specifikací) není moc z čeho vybírat.
Ještě zvažuji nějaký dovoz, ale nevím, jestli se to v této cenové relaci vyplatí, aby to nebylo "z deště pod okap"...
krab 22. ledna 2019, 14:07
custom1: Jasně, 1.25i máme v Mazdě 2 z roku 2004 a jezdí tím tchán s tchýní. V důchodu toho beztak najezdí málo. Stačil tomu vždycky jen základní servis, co jsem jim v klidu udělal sám. Je to fakt dobrej motor. Hlava byla vyvíjená u Yamahy jako ostatně mnoho různých motorů.

S tím Volvem - víš co, já jen že vím, že tihle prckové z té doby jsou dost "papíráci" tak aby se jí něco nestalo, kdyby měla smůlu a někdo do ní naboural. Béčková Corsa, Fiesta, Polo, jedničková Fábka, není to žádnej zázrak...

Ještě by se mohla sehnat nějaká Carisma s automatem, to bude levný, Colt s automatem teoreticky, Almera s automatem nebo Corolla. No, šťastný lov přeju :)
custom1 22. ledna 2019, 14:00
krab: Na ten motor 1.25 jsem slyšel chválu. Prý jej vyvíjeli společně s Yamahou (jako u Taurusu SHO).
Ale samozřejmě bude záležet především na stavu. Pak máme vyhlídnutou Corsu B, ale rozhodneme se podle toho, co bude lepší.
To Volvo by se líbilo spíš mně... :) Žena by nepřekousla velikost (chce malé auto) a kůži.

Jo jo, je to těžký úkol s tak omezeným rozpočtem vybrat tak specifické auto...
krab 22. ledna 2019, 13:52
Jo, asi ta Fiesta je prakticky i lepší tím motorem 1.25, ten je fajn a ne tak líný jako 1.4 od VW. Na druhou stranu ber to, co bude líp udržovaný kus.

Ještě mě napadlo přemýšlet trochu víc nad bezpečností, na sautu jsem našel ještě jedno Volvo V40 1.9 benzín za 20 ( červený) s promáčklým blatníkem a rozbitým zrcátkem. To když bys dal dohromady, pokud jsi šikovný, tak by to do 30ti bylo a je to zase úplně jiná třída svezení
custom1 22. ledna 2019, 13:41
krab: Díky za tip! Zrovna tohle auto jsem přehlédl. Sice nemá klimu, ale za ty prachy si člověk stejně nemůže moc vyskakovat.

My máme vyhlídnuté tohle, je to nejžhavější kandidát:
https://www.sbazar.cz/petrwagner/detail/22992315-ford-fiesta125-automat-klima-serviska-dovoz-ford

Až na barvu (žena nemusí bílou) to splňuje všechny požadavky (5 dv., klima, el. okna atd.).
krab 22. ledna 2019, 13:30
Jako ono s tím výběrem... jako křepelčí hamburger s lanýži v Mcdonaldu taky neservírují :-D , prostě za 30K s automatem, to prostě moc snadný není...

Bazoš má debilní vyhledávač, blbě se tam filtruje, ale na sautu je asi tak nějak slušný jedině tohle Polo 1.4 https://www.sauto.cz/osobni/detail/volkswagen/polo/18090098?goFrom=list