načítám data...

Téma Co se kde válí - odkazy na zajímavá auta v inzerátech...

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Nimrod 26. června 2020, 05:20
skretik: 850 t5-r jsem zatím neřídil, ale řídil jsem v70r první generace... a nějak nevím, proč bych to měl tahat na severní smyčku... obyčejná e39 530i působí o moc sportovnějším dojmem
nicméně dle mého soudu je ta cena velice optimistická. také ho tam mají řekl bych že i skoro rok... a obávám se, že s touto cenovkou to nebude jediný rok
Jakub Pospíšil 25. června 2020, 21:40
skretik: Já bych to určitě nechtěl, co bych s tim dělal. Ale kolem volv je dost divnejch lidí na to, aby to někdo koupil. Jakože je to sice asi nejdražší erko v Evropě, ale trocha pozlátka, pár slov jako "investice" a něčí klimatizovaná garáž to spolkne jak malinu.
skretik 25. června 2020, 21:05
Jakub Pospíšil:
vo tom zadna, ale chtel jsem demonstrovat ze ten cenovej rozdil je PROPASTNEJ. Zrovna to je jedno z mala aut (od volva jediny?) se kterym by po koupi stalo za to ho vytahnout na nejaky Nurburgring sypacky, az do uplnyho rozsypani, radsi nez ho šudlat nanohadrikem ... a na to bych si poridil to levnejsi teda :D

tady si muzem dat ilustracni priklad, myslim ze se celkem shodnem ze E46 M3 bezne chodi v hladinach 300 - 600+ (RHD zbořky - solidne pojidny kusy) .... tady jsem vypichl jeden zachovalej (a nejdrazsi) na stejnym portalu jak Volvo ... proc nestoji 3mil ?
https://www.sportovnivozy.cz/126772-bmw-m3-e46

PS. asi si uvedomuju ze tech Volv se vyrobilo celkove mnohem min ... ale za tu cenu uz je konkurence velika, koupil bych cokoliv jinyho ... to je leda pro Volvofily, ale beztak bys to ani ty nechtel ! :D

Tento příspěvek byl 25.06.2020 v 21:08 upravován.
Jakub Pospíšil 25. června 2020, 16:59
skretik: Se ale podívej na ten stav. Tamto je jak když vyjelo z továrny, tohle je poslední instance před cestou do hutí.
Jakub Pospíšil 25. června 2020, 14:47
sheogh: Jako je to drahé, ale zas to ber tak, že to je ta nejikoničtější verze erka jaká kdy byla v úplně plné palbě, s nejvyhledávanější barvou a tak. Tohle je prostě to "nejvíc". A pokud je v top stavu, tak docela věřím, že s nějakou tou slevičkou 10% se nakonec prodá.
sheogh 25. června 2020, 11:35
Nedy 24. června 2020, 19:54
Ad ta Corolla je vtipný, jak se někdo snaží prodat "youngtimera" bez koroze a na fotce jsou vidět chycený pátý dveře (nebo alespoň opravovaný) a je na zimních gumách...
Michoo 24. června 2020, 10:54
https://auto.bazos.cz/inzerat/121522246/toyota-corolla-16-si-youngtimer.php
Pro nekoho to muze byt zajimave, nikdy jsem o tehle verzi neslysel
stirling 23. června 2020, 14:00
Cash je king, nemyslim si ze je to nejaka rarita, len v cechach je ich na predaj minimalne 5
Matěj Podhorský 23. června 2020, 13:28
"Nejraději bych prodal opět fandovi, který uloží do budoucna jako investici a bude se o něj starat jako já. Správné oleje, žádné úpravy a podobné nesmysly! To pokud nerespektujete tak raději nevolejte. To bych nepřežil, kdyby ho někdo takhle chtěl zmastit. Jde o skvělou a 100% jistou investici do budoucna. Jen volat."

no ty vole to je zas ten můj oblíbenej styl inzerátu ... prodávající si vyhrazuje právo zhodnotit, zda je kupec vůbec hoden si ojetinku nasát :D kecy prdy, kdyby na tom tak moc záleželo, tak to neprodává, ne? :)
Nimrod 22. června 2020, 17:15
stirling: mně se na tom líbí ten "včelí balzám" :-) ale jinak je fakt v krásnym stavu, alespoň to dělá ten dojem. jsem zvědavý, jestli si najde u nás kupce, který ji ocení
stirling 22. června 2020, 16:37
Radek_5: No vies ako to je, Selenia nad zlato. Alfu som kedysi davno mal, ale ked som pozrel na zahranicne fora,tak vacsinou tam kupovali normalne (rozumej lacnejsie) oleje a nikto s autami nemal nejaky zasadny problem.
Radek_5 22. června 2020, 16:35
stirling: Pan majitel bude podle stylu inzerátu asi typický "alfista". Auto ale pěkný :-)
dom 21. června 2020, 12:52
Takových nesmyslných inzerátu je na bazoši víc. Třeba toto https://auto.bazos.cz/inzerat/121604899/2014-mazda-3-20-skyactiv-g120-attraction.php
Nevím proč to těm lidem za ten čas stojí.
furrow 21. června 2020, 11:39
senik: A koukal jsem, že jdou tak kolem 300 tis., tak to by byl blázen, i kdyby tam dal přes 200, tak by byl hned pryč.
senik 21. června 2020, 09:46
furrow: Taky si říkám, zní to až moc hezky na to, aby to byla pravda...
furrow 21. června 2020, 08:44
senik: Já si myslím, že to bude nějaký fake. Telefonní číslo v tomto formátu neexistuje.