načítám data...

Téma Cim nahradit VW Phaeton, aneb bezradny autickar

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Goldies 19. září 2018, 13:37
marcocz1: Říkal že chce OffRoad a to ten lex pravdu není :-D

Jasně že to není vrchol luxusu, je to poctivej žebřiňák :-) To stejný Lanďák :-)
Goldies 19. září 2018, 13:27
sheogh: Jedině Pathfinder, LandCruiser :-) Rozhodně menší servisní náročnost :-)
sheogh 19. září 2018, 12:53
Cas uplynul, a ja stale davam dohromady prachy :-) Kazdopadne, zkusil jsem CLS 55 AMG, a dost presvedcilo, takze jsem si rikal, ze toto je spravna cesta. Nicmene, ted na dovolene jsem zjistil, ze vlastne potrebuju offroad :-D Tak ted babo rad... Discovery? Range?
Goldies 18. května 2018, 20:55
sheogh: hele, ses z Brna, stav se do Modric do Blue Bug detailing a zeptej se po Lukasovi. Rekni ze te posila Goldies ;-) on to vse povyklada!
sheogh 18. května 2018, 13:41
Goldies: O keramice vubec nic nevim, pohledam.

Jinak uz se pomalu smiruju s tim, ze se u me asi jedna o nejakou diagnozu.... jeste jsem tak koukal po nejakym city-friendly vozitku, a nakonec se pristihl u CL65 AMG.... vzdavam to, je to marny :-D :-D

Ale stejne vitezi to C32... splnuje vsechno, co jsem hledal... Dokonce me ani nevadi absence audia - o ozvuceni se s prehledem postara V6 SC :-D

Tento příspěvek byl 18.05.2018 v 13:44 upravován.
Goldies 17. května 2018, 19:00
sheogh: Šel bych spíše do kombinace folie na předek (kapota, nárazník, světla) a pak to celé zalít do keramiky :-) Budeš spokojenj!
sheogh 17. května 2018, 16:06
No snad jo, minimalne proti poskrabani laku od dveri "toho vedle"... VW pujde do sveta, akorat ted premyslim, jestli pospravovat a prodat draz, nebo nechat nedostatky, a prodat pod cenou.... Nic fatalniho tam neni, spis otravny veci, ale zase je me jasny, ze by se to usili celkem pozitivne projevilo na cene... no uvidim jak to pujde..
Martin61 17. května 2018, 14:48
Ta fólie pomůže? Když si představím tu šlupu soustředěnou do toho jednoho malého bodu tak se divím že tam nejsou rovnou důlky... :/
JLK 17. května 2018, 10:52
sheogh: z toho se mi chce obcas brecet. Sice nemam AMG, ale pred lety se povedlo koupit auto s prekvapive zachovalym lakem a melo pouze jeden skoro neviditelny dulek, majitel asi parkoval jen u sebe na dvorku a bylo to videt. Jak vypada dnes asi tusite... Kdykoliv z toho sundam maskovaci spinu tak mam chut' zabijet D:
sheogh 17. května 2018, 10:38
Jedina vec me trochu kazi plan - to auto vypada jak novy (taky stoji celkem raketu), a je me jasny, jak bude vypadat za kratkou dobu... Holt bydlim ve meste plnym debilu, co neumi normalne zaparkovat, a co si mysli, ze auto zaparkovany vedle slouzi k opreni jejich dveri :-/ ... Mozna by zaslouzilo komplet folii
GanGreen 17. května 2018, 01:30
Hmmm dobrá volba. To bude slusnej dravec...
beastar 16. května 2018, 18:13
sheogh: Nemůžu jinak než doporučit. Takový auto dělá jenom radost. Servisní náklady jsou snesitelné. A jede to fajné. Jen teda já měl kdysi smůlu na znicenej kus. Každopádně me gusto.
Nedy 16. května 2018, 17:26
To auto vypadá nádherně! Jestli ho koupíš, musíš ho dovézt na KaK. :-)
sheogh 16. května 2018, 17:19
Ted jsem se byl mrknout na toto Cecko a asi jsem dovybiral.. to je asi presne to, co hledam :-)...

https://www.tipcars.com/ds/hukr/mercedes-benz-ostatni/limuzina/benzin/mercedes-benz-c32-amg-v6-kompressor-23060711.html?dsgetdata=am1lbm9fZHM9aHVrcg==
Nezn.uživatel 16. května 2018, 13:59
sheogh: Vsechno, co sis vybral, jsou velky, tezky a rozezrany kravy. :-)
sheogh 16. května 2018, 13:47
Knightrider: Jo, asi mas castecne pravdu, ma to byt hracka, ale alespon trochu "city-friendly" :-D jinymi slovy, skoro cokoliv je do mesta lepsi, nez 2.5tunova limuzina...
Nezn.uživatel 15. května 2018, 19:19
sheogh: Tak uz si konecne priznej, ze vlastne vubec nehledas auto do mesta, ale jen dalsi hracku pro zabavu. Vsechny tyhle vergly, co tu zaznely, jsou pohledem normalniho cloveka do mesta absolutni nesmysl.
sheogh 15. května 2018, 15:32
stirling: No ten je paradni, a v neobvykle barve. Skoda, ze atmo.... Me by prave daval mnohem vic smysl SC.... uz jen proto, ze se znam, a celou dobu by me to sr**o...:-)
stirling 15. května 2018, 15:19
ten XK8 mi vrta hlavou, vylepseni 4,2 V8 6 automat aj farebna kombinacia ok
https://auto.ricardo.ch/de/a/jaguar-xk8-801927459/