načítám data...

Téma Box na naradi / detailing

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Evlo 11. května 2020, 21:51
Jakub Pospíšil: zmeril bys me prosim rozmery toho spodniho boxu?

Je me jasny, ze tam bude zkoseni na ty kolecka, tak idelane jak vepredu tak vzadu hloubku.

Tento příspěvek byl 13.05.2020 v 12:11 upravován.
Jakub Pospíšil 22. dubna 2020, 13:26
Dobré dobré. Já šel trochu levnější cestou a pořídil Stanley Rolling Workshop. Taky si nemůžu stěžovat, je to hezky udělané, dá se to vozit jako rudl. https://www.zbozi.cz/vyrobek/stanley-rolling-1-79-206/
Vleze se tam spousta nářadí, je to rozebírací a dolu do toho fochu se dá dát v pohodě vrtačka a flexa. Vybral jsem tenhle Stanley box proto, že se dá ke všem fochům přistupovat i bez toho, aby se rozebral. Všecko až na horní box jsou šuplíky, nebo výklopné boxy.

Tento příspěvek byl 22.04.2020 v 13:28 upravován.
Radim Nemec 21. dubna 2020, 18:58
Drazi soukmenovci, jenom pro pripad ze by se tomu nekomu hodilo - postupem casu mi narostlo vybaveni na umyvani auta do stavu, kdy jsem s sebou tahal dva kyble a dve tasky (velikosti asi overnight-bag-u). Vzhledem k tomu, ze naradi skladuju ve sklepe a umyvat chodim do garaze, potreboval jsem reseni, ktere je aspon trochu prenosne. Vysla mi z toho bedna na naradi podobna tomuhle systemu:
Nasledne jsem vyfiltroval vyrobce kteri byli moc drazi (Milwaukee - ktere je sice cool a pokryva portfoliem vlastne uplne vsechno co bych si kdy mohl prat) a produkty, ktere se mi nezdaly po kvalitativni strance. V konecnem vyberu tedy zustal system Connect od Keter-u - hledal jsem neco, co by nemohla byt reklama, tak treba Zbozi - https://www.zbozi.cz/hledani/?q=7290106934221 (pokud mate nejaky jiny portal tak sem s nim). A nize fotky jak to vypada s velikosti. Jeste par veci mi tam chybi, ale mista na ne bude dostatek. Pokud mate nekdo nejake jine zkusenosti, sem s nimi. No a pokud mate nekdo to Milwaukee, tak vam nepokryte zavidim. ;)

Tento příspěvek byl 21.04.2020 v 19:49 upravován.