načítám data...

Téma BMW E36 340i V8 - Daily Drifter, Michal.913

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Vavris Vavrisovic 01. ledna 2017, 14:35
Další super sezona :-) Nepřestává mě tohle téma překvapovat. A ten ostriptýzovaný zadek vypadá brutálně :D
Nezn.uživatel 31. prosince 2016, 11:48
Michal.913: To je jasny, ze kdyz tim zijes, nacpes do toho vsechno, co mas. Delam to uplne stejne. :-) Tak hlavne at se dari. :-)
Michal.913 30. prosince 2016, 23:26
Díky, jak píše Goldies, kdyby si to dělal jen jako okrajovou zábavu moc to nestojí, ta minulá 2.5 stála i s nějakýma těma úpravama 40k a za skoro 3 roky, dvě celé závodní sezony a 40k km si nevyžádala žádnou opravu krom spotřebního zboží jako spojka, semtam nějaké uložení...

No když je to celý tvůj svět :D dáš do toho všechno co máš jako to platí ale ve všem jiném :)
Goldies 30. prosince 2016, 22:58
Knightrider: ono pokud se do toho nezazeres tak jako michal (klobou dolu jak uz je obvykle) tak to az tak narocne neni, podivej se na zacatek fora... Bohuzel jako v kazdem sportu, pokud to zacnes brat vazne a jde ti o vysledky, tak uz to chce hodne investic :-(
Nezn.uživatel 30. prosince 2016, 21:02
Je zajimavy sledovat, jak jdou vsechny puvodni mechanicky komponenty do prdele. Clovek by rekl, ze by to mohl byt relativne financne nenarocny moto sport, ale evidentne to tak neni a namahani auta je obrovsky.
Michal.913 30. prosince 2016, 20:50
Políčko rozpěra si můžu odškrtnout, včetně zesílení bodů nápravnice, strašně se mi to líbí jak je to takhle lesklé :D ale nezůstane tak, bude to celé zas zalité černo černou :).

Svařování mi zatím bůhví jak nejde, naskytla se mi svářečka za 5ti kilo a poprvé před měsícem sem to vzal do ruky :D ale snad to vyloženě neurazí :)
Michal.913 29. prosince 2016, 11:23
Pomaličku dělám, 6q origo převodovka je dole a přijde místo ní obyčejnější 5q z nějakého 6ti válce přes redukci od Poláků - bohužel původní stojí dardu, zle se repasuje a už se ji nechtělo řadit 3. Setrvák byl taky docela krutý :D vůle do všech směrů.

V mezičase si hraju zatím v zadní části auta, odlehčuju a tvořím :)
Chosé 08. prosince 2016, 09:26
Tak já to zas tolik nesleduju a do vztahů cizích vůbec nestrkám nos, jen jsem to zaslechl při nějakém závodě... :)

vt-car.blog.cz, moc dobře si ho pamatuju. :D Chodil jsem tam na soutěže jako úplnej začátečník. :D

Jinak přeji ať se další sezóna vydaří stejně nebo ještě lépe, 2. místo je krása!
Michal.913 07. prosince 2016, 00:19
Beastar. Děkuji, máš pravdu, jen jak říkáš, hodil by se mi nějaký ´´manažer´´, já to prostě neumím, přijde mi to tak trochu jako žebrání. Vše co je na autě doteď, byť to nejsou žádní velcí sponzoři tak přišlo samo, že mě oslovili oni. Ale říct si někomu vyloženě o peníze, nevím, nějak na to asi nemám žaludek i když to vpodstatě asi není nic špatného.

Chosé: Děkuji, přítelkyni jestli myslíš Melánii - Kristinu Morcinkovou tak s tou už dlouho nejsem :D ale hádáš správně, dělal sem VT a měl sem svuj virtualtuning blog, jo to byli časy :D :))

Jinak auto už je v servisní poloze :D a můžu makat :). Počasí mi to moc neulehčuje ale což, když to miluješ :)...
Chosé 06. prosince 2016, 20:46
Velká gratulace, když jsem se díval online, tak jsem ti fandil, i přítelkyni. Jinak hádám správně, že jsi měl nick awaj12 a dělal VT? :D
beastar 06. prosince 2016, 18:28
Gratuluji. Skvělá práce. Jenom bych k tomu napsal že pokud jde o nějakou vyšší úroveň tak ono to prostě ( nevím jak drift ) bez sponzora pokud do toho člověk nedává ze svého řekněme podnikání ani nejde a to chození a "žebrání" k tomu tak trochu bohužel patří akorát někdo na to někoho má a tak se neptá sám ale stejně nakonec ten "pilot" musí s kůží na trh ale to asi nepíšu nic objevného.

Takže dobrá práce a přeji ať se podaří se posunout co možná nejvýše ,)
Michal.913 02. prosince 2016, 20:32
A tu poslední scénu si nechám na příspěvek poslední :). Je to dva týdny co jsme se vrátily z Prahy, kde se událo především slavnostní předávání vavřínů seriálu CDS. Co víc k tomu dodat :)

VICEMISTR kategorie PRO Českého Mistrovství v automobilovém driftování sezony 2016 :)))

Na závěr bych chtěl poděkovat tedy i vám, kterým se to líbí, bo potlesk z tribun nebo i pochvala na internetu potěší, jako i pocit po dobře odvedené práci ;P

A mimochodem nějaký posun vpřed už je trochu v nedohlednu, finančně jsem se dostal nejspíš na strop co dokážu utáhnout jako řadový dělník, nejde ani tak o samotnou techniku na kterou lze našetřit vždy ale především pak tu techniku uživit, gumy, náklady na údržbu kupříkladu 500ps bestie od zpřelámaných poloos, přes kardany po fouklé těsnění pod palicí (což jsou mimo větu relativně běžně měnící se věci na závodech u takovýchto strojů).
No a kam tím směřuju, já nejsem zrovna moc ten typ ´´držky´´ co se nebojí o sobě dát vědět, mluvení mi moc nejde.
No tak, kdyby se i mezi vámi čtenáři našel někdo s kontaktem na někoho, kdo by mě chtěl pro příští sezonu nějak podpořit, jsem otevřený ´´všemu´´ :))
Michal.913 02. prosince 2016, 20:14
Tak už jsme u posledního závodu seriálu CDS, který se nejel nikde jinde než na kultovním Nurburgringu! :)
Jak sem psal v úvodu minulého příspěvku na dlouhou cestu Německým územím už sem si se svým punkostrojem opravdu netroufl. Celková vzdálenost od mého bydliště byla krásných 1 100km, dál už to z Česka být nemohlo :D.
Vlastní dopravu ještě nemám a tak patří velké díky kamarádovi, který mi pujčil 3,5t odtahovku, která má sice nosnost směšných 1,2t (tedy ani holé auto jsem vézt ´´nemohl´´), topení nevydávalo známku funkčnosti - docela by se hodilo na konci října v noci :)), páplo si cosi (litry) oleje, v kabině nešlo slyšet slova spolujezdce o nic víc než v závoďáku a v rádiu na plné gule sotva rozpoznat skladbu a mocný silnik 2,4 KdysiTurbo ale byla, jela, trochu svítila a občas i stírala! :D
Teď nevím jeslti jsem se cítil víc punkově v závoďáku s karavanem nebo v onom užitkovém voze ;D.
Každopádně spolehlivě nás odvezla tam i zpět a až na vydechlou baterku a povolující se pomocný řemen bez zajímavějších příhod :). A než se dostanu k samotnému závodu, ještě bych rád sundal klobouk před spořádaností Německých řidičů, byť jsme jeli i po dálnicích bez omezení rychlosti (alespoň mám za to, značky nikde a navi taky přestala ukazovat maximum) bylo velmi výjmečné aby někdo jel rychleji než 110-130 a už vůbec sem nepostřehl jedinou ´´prasárnu´´. Ale téma jak moc je účinná přehnaná represe by bylo někam jinam :).

Každopádně před cestou jsem naspal asi 4h po noční a na okruh jsme dojeli kolem 3tí ráno a další 4h spánku v odtahovce nás dělilo od začátku závodního dne :).
Kosa byla veliká, všude bahno, nikde nebyla možnost se ohřát ale byli sme tam!! Živí a zdraví :D :)
Další pochvala patří i organizaci, ta opravdu jela jak na drátkách, promotér seriálu Nurburgring Drift Cup měl vše naučené, připravené a jenom jel v Němčine i angličtině, že se ani nebylo na co ptát :).
Na samotné dráze to pak trochu vázlo, bylo nás asi 80 jezdců a tak jsme byli rozděleni do tří skupin načež každá se střídala po půl hodině, problém byl v tom, že Německá poctivost zapříčinila situace kdy někdo vyletěl z tratě, okamžitě se start zastavil, auto se odtáhlo, vyjel na trať traktor co zametl kamínky, maršálové zkontrolovali situaci a teprve poté se zas emohlo jet, v praxi - odjel si dvě jízdy někdo se vymlel a zbytekl tréninku si čekal v řadě až tě nakonec poslali do depa :). Samozřejmě... tak by to asi mělo být ale myslím si že většina by těch pár kamínků přežila a za chvíli by se vyházely pryč :).

K samotné trati ta byla postavena suprově, nacházela se v úseku zatáčky M.Schumachera, nástřel opět za 4 do kopce a po přehoze urputné brždění do vracáku lemovaném svodidly ´´malé monaco´´ a přes další horizont naslepo do poslední zatáčky. Dalo se to opravdu velmi vyhrotit a semtam se mi povedl nástřel zadkem napřed ;P

Co provázelo celý víkend bylo nevyzpytatelné počasí, chvíli sluníčko, za ráz déšť jak z konve, za chvilku mlha a neůstupná kosa :p
Do kvalifikací jsme byli rozřazeni dle Německého systému, Cčko byli ´´rokie´´ náš street, Bčko s Ačkem byli pak profíci, seřazeni sestupně dle průběžného hodnocení, my jako nováčci v NBC jsme začínali ve skupině B alespoň jsme tam byli všichni jedoucí za český šampionát a tak jsme se potýkali i se shodnými podmínkami tratě. Nakonec to byla právě naše skupina co to počasí nejvíc odnesla, Cčko jelo jako první za deště na mokru, my jsme jeli po nich na osychající trati a Ačko už na vysušeném povrchu. Tady uděala strašná spousta jezdců v naší skupině chybu, dle upršeného počasí jsem i já zvolil rychlé nastavení, tedy gumy co drží, jsou širší, více podhuštěné... co si jednoduše nevemeš na sucho bo by si to neurval :p. Co čert nechtěl postupně nám to osychalo až to uschlo - všichni už ready v autech :) (pro info do depa se během kvaldy už nemůže). A tak se stalo, že spoustu řidičů z naší skupiny poráželi i ´´Cčkaři´´, pár jich porazilo i mne, nějak smysluplně jsem se s tím popral a auto zvládl udržet v boku i na rychlém setupu ale úhel takový že nijaký a prostě jsem měl co dělat :). Na battly jsem po kvaldě v téhle konkurenci 80ti dorifterů už přestal myslet a večer to potvrdil, nebylo to marné, byl jsem v první 50tce no to nestačilo :).

To nejlepší jsem si však nechal nakonec, i ten můj největší sok Rene Alexandr byl v Bčkové skupině :) a možná i on podlehl nevypočitatelnosti počasí, tak či tak... Skončil za mnou!! :) A to znamenalo jasné udržení se na celkovém 2. místě kategorie PRO v sezoně 2016 :))

Michal.913 02. prosince 2016, 19:17
Tak popojedem :)

Po Sosnové jsem se vydal na další - na českém území poslední letošní - závod v Brně. A taky poslední závod po vlastní ose - no jo, všechno jednou končí a ty ustrašené mnohaset kilometrové cesty po nocích byli řekněme, psychicky náročné :) A auto už je navenek v tak obouchanemém stavu, že už to jediné co z toho mám je, že to přijde někomu cool and crazy :) ovšem tři roky sem po ose jezdil jen díky nedostatku financí a zápalu pro věc, zápal zůstal ale přes zimu už si zvládnu našetřit na starý podval. Tak zpět k závodu ;p

Oproti minulému roku promotér sliboval mnohem více ježdění, tentokrát jsme byli na okruhu sami bez žádného dalšího souběžného závodu a tak se i stalo, že nám domluvily stání v klasickém depu jako opravdoví profííci :D. Startovné bylo sice dražší ale za víkend v takovém zázemí na takovém okruhu... no... nebylo to moc :).
Tentokrát byli tratě rozdělené dle kategoríí pro Street byla trať totžná s minulým rokem tedy úsek viditelný z tribuny C pro nás Profíky byla připravena nová trať viditelná z tribuny D z velké části do kopce a o kus rychlejší. Zda to byl dobrý tah těžko říct... Streetová byla sice pomalejší ale řekl bych řidičsky zajímavější, profícká byla prostě furt plný, dalo by se říct že jsme tam byli jak ryby ve vodě ale postrádalo to trochu jiskru.
Trénování bylo opět super, opět hlavně s Lukášem na e30, palec hore pro něj, skvělý řidič i osobnost :).
Kvalda pak nedopadla úplně dle mých přání, nepostoupil sem do battlů o celých 0,55 bodu ze sta možných, docela pech :D ale hodí se říct že v rozmezí 4 bodíků nás bylo naňahňaých 13 jezdců a tak z čistě pragmatického pohledu s mým klasicky nejhorším poměrem výkon/hmotnost to nebylo špatné.
Nějaké bodíky do celkového pořadí byli co však bylo ´´nemilé´´ můj největší sok Rene Alexandr na Toyotě GT86 s JZtem o neznámém intergalaktickém výkonu :D mě díky svému bodovému zisku měl šanci ještě sesadit z průběžného 2. hého místa, takže jsem se chtě nechtě ´´musel´´ vydat do modly všech petrolheads na poslední závod Seriálu na nějakém zapadlém Německém okruhu...................................... :) :) :)

Jo a navštívila mě téměř kompletní rodinka, video jsem nezapomněl :)


A opět pro FB aktiv jedno video z tréninků s Lukášem :)
https://www.facebook.com/mars.kosi/posts/1824259927805588

Tento příspěvek byl 02.12.2016 v 19:19 upravován.
Michal.913 02. prosince 2016, 18:41
Tak jsem tu nějakou tu chvíli nebyl :p. Omlouvám se, uteklo to jako voda a času moc nebylo. No...

Od té doby mám za sebou další 3 závody a dokonc i titul ale vezmu to postupně :))

Po Kielcích jsme se vydali na závod opět do Sosnové jako náhradu za plánovaný Hradec - nějaké problémy s pronájmem. Program nesliboval moc ježdění, do víkendu byl vložen i závod v Gymkhaně (drift kolem sudů-kuželů na čas) ale osobně mi to nějak nevadilo, trať dobře znám a aspoň nebylo kam spěchat :).

Co do tréninků byl to jeden z těch záživnějších utkání, battloval jsem jak o dušu hlavně s Lukášem ´´friťákem´´ Rožníčkem s e30 m20b20 turbo podobného výkonu jako má moje V8 ale třeba taky se členem poroty Lukášem Zapouškem na ´´street legall ´´ (asi tak jako to moje, prostě na značkách :D) s13 s sr20DET - všechna čest, první porotce, který ukázal všem, že fakt ví o co go, jezdil krásně :).

Přesuneme se tedy na kvaldu, která se mi opravdu povedla, volba gum, jistota v rukách, klid :) - 80bodů a 11. té místo z 18ti, což se nemusí jevit zas tak krásně jako píšu v úvodu ale co sem měl čas si za sezonu všimnout, na kvaldy opravdu třeba trochu toho ´´efektu´´, kouř, ratatata z výfuku apod. Jsou tři jízdy a i méně zkušeným jezdcům se většinou podaří alespoň jedna. Já se můžu pochlubit na papíře leda součtem :) 75,79 a 80.

Každopádně radost z postupu byla a adrenalin tomu dodal večer zveřejněný pavouk do závodu. Opět sem chytl do prvního battlu Standu Bezoušku jako na prvním letošním závodě v Sosonové. Pro připomenutí, že to je takový český matador, který stál i u vzniku CDS asi netřeba vzpomínat, ovšem při prvním našem střetnutí měl pod zadkem e36 s JZ a 700Ps, tehdá sem battl vyhrál ale ne nijak chlubení se hodným způsobem. Ve stínovací jízdě jsem byl nahony daleko a v leadovací jízde jsem byl tak pomalý, že musel za mnou kopat do spojky, která nebyla v kondici a nezvládla to.
Tnetokrát však sedlal svoji novou avšak tréninkovou e46 se slabším motorem respektive nástupcem mého motoru - o něco silnější M62B44naladěnou na nějakých 312hp/490nm i přesto, že byla usazena v ´´o něco´´ profesionálnější a lehčí kastli svitli mi očička, jinak sem zvyklý na mnohem silnější konkurenty :).
Co jsem si ze srdce nepřál bylo dopadnout jako v závodě minulém, jal jsem se zůročit to co sem se naučil a i kdyby měl vyhrát, nedat mu to zadarmo :). Vzal jsem si tedy do battlu ´´limitující´´ podhuštěné, odzkoušené gumy, na kterých sem sice sotva udržel auto v boku - velký grip, vyžaduje velkou sílu - ale dokázal jsem na nich být velmi rychlý.
Stínovací jízdu jsem odjel jak se sluší a patří, nejednou nás dělily doslava centimetry a s jistotu to byla moje nejlepší stínovací jízda za celý čas :), byť sem jej v jedné zatáčce nekopíroval, bo už jsem byl přespříliš rychlý a tak na moment zvolilk vnitřní stopu, na které sem jen tahal ručku abych ho nepředjel :D. Leadovací jízda dopadla také dobře, nechytal se a celý čas jel za mnou v řádech desítek metrů daleko :). Tehdy jsem si myslel že to mám v kapse... Ale nestalo se a z nějakého důvodu byl battl opakován a v něm jsem to vzal trochu horlivěji a už se mi nepovedla tak pěkná jízda stínovací, i když opět se jednalo o velmi těsnou agro jízdu ;p.
Zvedl jsem menší vzrušení v publiku, kde se ozývali nepokojené hlasy s verdiktem i později na fejsbůku ale už se k tomu netřeba vracet, odměnou mi buď potlesk po stínovacích jízdách a knedlík na tváří, když sem dojel zpět do depa :)).
Tak teď už pár obrázkl a video (omlouvám se tentokrát jsem to nevychytal nějak s obrazem a už se mi nechtělo to dělat celé znovu :/), pro FB aktiv sem zkusím dát i video zvenku a v dlaším příspěvku už se vrhnu na další závod v Brně :)

FB zvenku: https://www.facebook.com/michal.vychodil.940/videos/vb.100004229889255/679414408876216/?type=2&theater

YT Onboard kvalda a battl:
JLK 31. srpna 2016, 11:31
Michal.913: mam na mysli nove na Autickari zrizene blogy, psalo se o tom tady https://www.autickar.cz/clanek/blogujte-s-autickarem/
Ty v tomto vlakne uz blog v podstate mas, tak mozna zvaz presun tam aby se nemichaly 'clanky' a komentare v jednom dlouhatanskem vlakne.
Michal.913 31. srpna 2016, 11:23
Děkuju :), tím přesunutím kasmi nevím přesně co myslíš? Já nějak blogy nebo tak nesleduju, nevím co se teď ´´čte´´ :D :)
JLK 31. srpna 2016, 11:16
Michal.913: Hezke poctenicko pred obedem, fandim :)
Nechtel bys tohle vlakno nejak pomalu presunout na nove zarizene blogy?
Michal.913 31. srpna 2016, 10:43
No tak máme za sebou další výletík do Polska :). Závod se jel pátek-sbota bo v neděli tam měli svátek - zákaz, takže to vypadalo na relativně málo času ježdění a novou trať. Ovšem trénováni se protáhlo a bylo takové vedro, že to bohatě stačilo :D. Trať byla naprostý masakr, nikdy jsem ještě rychlejší nejel, nástřel za 4 ve 130km/h do svodidel pak za 3 na okamžik a znova to rozparádit na 4 na rovinku a pak zpáátky na 3 do šikany, opravdu hrana na ten ´´slabý´´ motor a to se mi moc líbilo! :). Každopádně bylo nás jen 22 Profíků a bylo to trochu usměvné protože v jejich streert - Pro2 byla auta co končily na ostatích polských závodech (bez rozdělení kategorií) přede mnou a když mi na přejímce visela z pod auta zásuvka tažného, komisař byl u vytržení a musel jsem ho přesvědčovat že jo to je Pro car :D, trochu horší bylo když mi vyrval odpojovač z kapoty, bohužel nevydržel :D. Přejímka byla opravdu velmi precizní, zkoušel všechno, díval se na všechno, dokonce i hasičák si zkoušel vyndat z držáku atp. No takže hnedka z rána hodinčka at stihnu napravit odpojovač, povedlo se a končně jsem prošel :). V tréninzích to byl ze začátku čistý boj s tratí ať není 0 v kvalifikaci, ale naučil jsem se to a 1,2,3,4 švih to tam :). Tréninky pro mě skončily rozbitím okna viz. začátek video, pěkná šlupka :D. Honem se teda zas vyráběla aspoň síťka z kamarádovi kurtny sešitá drc páskama :D. Na kvaldě se chlapík ptal kde je sziba :D ale pochopil to a pustili mě :). Pneu jsem měl vyzkoušené ovšem na rozpálené trati v poledne, my jsme jeli kvaldu jako poslední někdy mezi 6-7 kdy už teplota byla značně menší, to jsem jaksi nezapočítal a první dvě kola jsem měl problém to orvat na začátku, pak jsem se trochu naštval teda :D a 3tí vyšla :). Přesto, že tady průměrovali dvě nejlepší jízdy a já mel jen jednu dle mého gusta, vyšlo mě z toho 16-místo a tedy jasný postup do závodu, takže hurá pít a slavit :D. Nakonec se v sobotu řeklo že se pojede top32 i když nás bylo méně, takže prvních 12 postoupilo kontumačně a já si musel odjet i battl v top32. Vyfasoval jsem našeho českého jezdce Jiří Janečka na e34 V12 auto sice silnější ale byl s tím velmi pomalý, trochu jsme se otukali už v tréninzích takže jsem věděl co dělat a battl vyhrál :). V top16 jsem pak jel s vítězem kvalifikace viz. poslední klip a to bylo jakože bez šance :D. Upálil na startu jako hrom - nástřel 155 Km/h a i když jsem se snažil o co nejmenší uhel - co největší rychlost neměl jsem šanci jej dojet a skončil jsem, nakonec v kačeru po té urputné snaze zrychlit :D. Každopádně když sem jel první byla to parádní jízda a chlapík pak za mnou i došel, že na to co to auto je zač bylo super jazda :). No kolem a kolem 2. hé místo v českém šampionátu, takže jsme měli radost odjezd odložily na neděli a šli slavit :D. A o neděli škoda mluvit... jeli jsme domů v koloně s obytným autobusem, dvě odtahovky, dva osobáky a já s karavanem, celou dobu jsem jel skrytý za autobusem, což byl strašný vrak co nebrzdil a vymstilo se to, na světlech to našil do odtahovky před ním, kastle závoďáku zrušená, plato odtahovky zlomené a bus zustral viset na rušné křižovatce bo se mu sekl pedal brzdy.... Naštěstí všechny poškozená auta byla z jednoho týmu že to neodnesl nikdo jiný a domů sjme nějak dojeli ale byl to docela nepříjemný zážitek, kor jak sem jel za oním busem už pár sekund předem sem věděl že to nestihne, fuj :).No závod, ten byl jedničkový (y) :))
Michal.913 22. srpna 2016, 10:39
Tak i něco připíšu, než zas odjedem na další závod do Polska :).

Trať byla pecková, trefili se mi do vkusu především nástřelem na svodidla :D. Pořadatelé podle mě pak po čtvrtečních tréninzích přestavěli nástřel a chválili, což jako dost těšilo :)). Během čtvrtečních tríninků jsem měl všaki jeden problém v pozdějších odpolednéích hodinách praskla hardyspojka řízení, štěstí že zůstala viset na vláknech takže jsme o řízení nepřišel úplně, nikam to nepolslal a dojel do depa :). Povedlo se ji vyměnit za což díky, kamáradovi co mi to pomáhal vyklepávat - docela zábava s tím přístupem co tam V8 nadělala :D a dalšímu, ke kterému jsme jeli pro ´´novou´´ :). Do dvou do rána a bylo hotovo, v pátek opět na trati :). Trochu škoda byla jedna věc, že jsem nedostal přejímku ´´dift taxi´´ tedy že nemůžu vozit lidi - zrovna když je to v mojem městě, kde to neměla rodina a kamarádi co běžně nejezdí daleko... Ve čvrtek to neřešily v pátek jsem s mámou zajel jedno kolo a to druhé už mi ji vyhnali z auta. 4. bod pásy u spolujezdce už jsou in (byli sériové) a taky musím prodat tu krásnou sedačku z Lancera - musí být pevná, pak už to projde i u Poláků :). Tedy zpět k závodu, který byl opravdu čistě Poslké organizace, pouze na území ČR a nutno říct, že opravdu vše fungovalo jak mělo, člověk by mohl hledat a výtku nenajít... K tomu když se přidá to množství kvalitních jezdců tak je to opravdu nádhera s nimi jezdit. Každopádně má to i jedno mínus, není tak lehké se dostat přes kvaldu jako u nás :D. A tentokrát to bylo o kousíček :/. 75 bodů ze sta - poslední v Top32 měl 78. Takže 39. místo ze 70ti. Každopádně má to vzestupnou tendenci, uvidíme dál :). Na druhou stranu byli tam jen dvě další ´´holé´´ V8, které sem nechal za sebou spolu s mnoha 500ps monstry, z tohoto pohledu se mi daří :)). Mimochodem ten jejsilnější vůz měl Kuba Prygonski či jak a ten tam měl 1080 Poníků :D