načítám data...

Téma Autolakovna - tipy na kvalitního lakýrníka.

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
VoFi 12. září 2020, 11:38
Pardubický kraj, zatím velmi dobré recenze na lakovnu Švestka z Horního Třešňovce.
http://m.lakovna-tresnovec.cz/

Posledně jsem tam dával celý předek (2x blatník, kapota, nárazník, krytky kolem mlhovek, lišty z nárazníku)
V pondělí před zavíračkou odevzdáno, ve čtvrtek ráno mi volali že hotovo.
Jeden blatník se rovnal a bylo třeba kitovat, kapota měla na přední hraně zespod trochu koroze. Cenovka 13 500.

Z okolí jim to tam dává dost lidí, mají šikovné ruce, rozumné ceny a dobré dodací lhůty.
Dělají aj klempířinu v rozumné míře (ale třeba okno vyřezávat až na výjimky nebudou).
Koukal jsem že dělají aj veterány, nedávno jsem tam zahlédl tatraplán a laminátové tělo bugyny na základě brouka (prostě dunovka) ale už jsou pryč, takže finální produkt mi utekl..
sheogh 18. srpna 2020, 17:14
Goldies: johan: Super, diky, zkusim poptat tam.
johan 18. srpna 2020, 16:05
sheogh: v brne Autolaky Hruby. Vedia namiesat snad cokolvek aj bez kodu, podla farby auta. Ja som si tam daval miesat tuto zelenu podivnost https://www.autickar.cz/clanek/autickaruv-trackday-plechcup-2016-vol-6---myto-ve-znameni-vody/ . Spektrometrom zmerali farbu a z nej namiesali asi 5 roznych pododtienov, kazdy nastriekali na karticku a prirovnavali sme ktory najlepsie sedi k autu. Rozdiel od nelakovanych dielov nie je poznat
Goldies 17. srpna 2020, 21:27
sheogh: autorský Hrubý ;-) tam budou barvu určitě mít. Můj lakýrník bohužel šel dělat do Renaultu :-(
sheogh 17. srpna 2020, 11:12
Taky ted shanim, v Brne. Nemate nekdo tip? Je to trochu divna barva, nedari se me urcit podle katalogu odstin, ale je tusim “heliochrome” - tmave zelena metaliza, ale pod urcitym uhlem je fialova...

To asi maji jen v autorizaku ze? :-/
Woyta 12. srpna 2020, 21:31
Kolega mi kdysi někoho doporučoval v Jičíně. Autodílna Jičín myslím?
--- 12. srpna 2020, 20:48
Opraveno, tedy vyřešeno...

Tento příspěvek byl 02.09.2020 v 11:57 upravován.
Nezn.uživatel 01. února 2017, 12:08
Pokud hledáš autolakovnu, která opravdu kvalitně provede svojí práci a máš možnost se dostat do Prahy, tak k firmě United-c (http://www.united-c.cz). Z mých zkušeností odvedou svoji práci fakt na hovno.

Tento příspěvek byl 29.11.2020 v 19:01 upravován.
Chosé 18. listopadu 2016, 10:11
Goldies: Našel jsem na něj FB a domluvil se, že se k němu osobně zastavím. :)

bkralik: Klidně pošli, je to sice daleko, ale člověk nikdy neví.
bkralik 17. listopadu 2016, 10:39
Nazdar,
já můžu doporučit známého z Hradce Králové - Rudu Kose. Nemá nikde žádný webovky, ale umí - nám dolakovával odřenej zadní nárazník na nové 116i a naprostá paráda. Kontakt můžu když tak poslat do SZ, bohužel nemám nic jinýho než telefon...
Goldies 15. listopadu 2016, 22:09
Chosé: ÚPLNĚ VŠECHNO :-D Nejaka dobrá duše nenechala jediný díl bez povšimnuti (poskrabany snad hrabema), takže celolak. Na přání ženy - černá střecha, černá zrcátka. Auto bylo rozebráno, nazákladováno a lakováno :-) Kontakt hodím do SZ, chces?
Chosé 15. listopadu 2016, 22:03
To vypadá hodně dobře, zjistím kontakt a zavolám mu. Auto vypadá moc pěkně nalakováno, co se vše dělalo?
Goldies 15. listopadu 2016, 19:56
Chosé: ted mame cerstve dolakovano. Lakovna Roman Pařízek (mezi Sokolnicemi a újezdem u Brna) cenu moc nevim, resilo se pres pojistku, ale ceny tusim normal. Mam na nej spoustu dobrych doporuceni a i ja jsem spokojen.
Chosé 15. listopadu 2016, 12:23
Ahoj vespolek,

googlil jsem, fulltextově vyhledával, pídil se a nic. Nenašel jsem zde žádné téma o autolakovnách a vzhledem k tomu, že v nejbližší době budu lakování řešit, tak se mi to celkem hodí.

Je mi vcelku jedno, zda je to obrovksá profi lakovna či Jarda z Horní Dolní, který je opravdu šikovný a dělá to po nocích.

Myslím, že by nebylo na škodu vypsat sem kvalitní lakýrníky z celé ČR, ať víme kam zajet v případě potřeby.

Kamarád mi doporučil z Prahy dirtycar.cz, když jsem se tam byl v pátek podívat, tak takové nic moc zázemí, ale lakují opravdu slušně, cena také přívětivá 2-3k za díl.
Bohužel pro mě nevyužitelné, protože nelakují z cizích barev. A vzhledem k tomu, že mě namíchání přesného odstínu stálo 3 měsíce nervů a 3 přemíchání, aby konečně trefili odstín, tak nechci vylít barvu za skoro 2000,- do záchodu.

Díky a prosím diskutujte. :)