načítám data...

Téma Autofrc.cz - jak nám to funguje? Chyby, připomínky, nápady..

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
RTjohny 04. září 2023, 18:44
spatne vlakno, sorry

Tento příspěvek byl 04.09.2023 v 18:45 upravován.
bkralik 05. listopadu 2020, 10:22
-

Tento příspěvek byl 06.11.2020 v 08:12 upravován.
Slower 21. září 2020, 16:25
Ahojte, mam dva problemy s webem.
1. resitelna - ten web vyzaduje maximalni delku hesla. Na 25 znaku, i kdyz ja mam vsude 32 default. Nechci se poustet do odbornych debach, ale doufam, ze ty hesla neukladate do databaze :) A pokud je hashujete, tak delka vstupniho hesla je irelevantni.
2. otravna - nemuzu se registrovat se svym emailem. Nemate tam nejakou chytristiku na domeny? Jsem hrdym majitelem domeny .rocks, to mam registrovano na protonmailu a postupne se snazim, aby google o me vedel cim dal tim min veci.

A kdyz jsem tyhle dva bugy nasel, tak jsem zjistil, ze funguje login z autickare :D
spooon 28. června 2019, 22:42
co přidat možnost komentovat inzeráty? Samozřejmě by měla být vypínatelná, ne každý chce, aby mu banda blbců pod autem kecala o kravinách. Ale někdo by to i ocenil, mohl by veřejně odpovídat na dotazy...
christopherpage 20. května 2019, 04:11
že aplikace Spritmonitor je tak užitečná. I stáhnout z apknite a funguje to dobře _()_
David Marek 11. ledna 2018, 15:13
sheogh: určitě, můžu ti ho zařadit pod tebe, nebo smazat, jak chceš. Jen řekni kterej
sheogh 11. ledna 2018, 13:47
Caute, mel bych dotaz - Na autofrcu mam inzerat, kterej jsem asi delal jako anonymni uzivatel - da se s tim pak nejak manipulovat? Vymazat?
Beny 25. listopadu 2017, 14:41
Co přidat ještě bazar kol, dílů? Jen takovej nápad...
Safa 07. listopadu 2017, 21:17
No teda, teď mi to úplně vrazilo facku. Vy máte ve formuláři vážně "náhon kol"? Jsem si vždy myslel, že náhon je u mlýna. A auto je poháněno... Fuj, fuj, fuj!!! :o)))
Adam 15. září 2017, 09:37
https://www.autofrc.cz/inzerat/aerocar-aerocar--2004/1451/?
Tohle by tu opravdu být nemuselo, ne?
sheogh 10. února 2017, 17:56
To je strasna prca.... zatim tam jsou v podstate jen ameriky a MX-5 :-D :-D :-D
BobAsh 13. ledna 2017, 01:33
hurkar: Řekl bych, že u inzerenta, resp. při uploadu.
hurkar 12. ledna 2017, 20:44
https://www.autofrc.cz/inzerat/chevrolet-camaro-ss-1970-1970/998/

fotky sú nejako ,,rozbité" chyba je u inzerenta či u vás?

Tento příspěvek byl 12.01.2017 v 22:28 upravován.
sheogh 12. ledna 2017, 14:41
JLK: Jaj, ja nejak totalne vyignoroval ten posledni radek :-D dokonce jsem se trefil i co se vyberu slov tyce :-D
Pravda, stacilo by jednou pri zalozeni inzeratu.

Mozna decentni reverse-engineering? :-) https://apkpure.com/spritmonitor-de/de.spritmonitor.smapp_mp? Stacilo by to pustit v emulatoru a podivat se na to wiresharkem treba :-) Pripadne dekompilovat, nakonec je to Java

Tento příspěvek byl 12.01.2017 v 14:41 upravován.
JLK 12. ledna 2017, 14:13
sheogh: jo, presne tak jsem myslel ten posledni odstavec. Stacilo by to stahnout jednout pri zakladani inzeratu a ulozit k sobe k dalsimu pouziti.
sheogh 12. ledna 2017, 14:04
JLK: Nebo od nich "naprase" tahat primo HTML :-) :-) Klidne si dovedu predstavit treba perl skript, kterej jednou za 2-3 dny stahne data ze SM (treba podle aut, co jsou v DB na prodej), a nasype to do DB :-)

JLK 12. ledna 2017, 13:33
Vojta Dobeš: myslel jsem to tak ze kdyby to neklaplo se spritmonitorem tak hledat jinde a treba i usa weby.
Se spritmonitorem to nebude uplne primocare, odpovedeli mi jen ze podminky spoluprace "depend on the national and international popularity of the site and the purpose for what our data should be used." Takze co si vydupate, to budete mit.
Anebo to udelat na prasaka a parsovat jejich stranku s vysledky. S vetsim poctem dotazu by to nebylo koser, ale spolu s cachovanim na vasi strane by tak nejak fungovalo.
BobAsh 11. ledna 2017, 21:55
JLK: Poměr amerik v inzerci bude výrazně klesat, teď je způsobený tím, že BazarAmerik už běží víc než dva roky a tudíž se stihl docela rozjet, kdežto AutoFrc je spuštěný pár dní a rozjíždí se dost pomalu. Zanedlouho bude už AF nejspíš výrazně větší než BA...

A dat o amerikách je na Spritmonitoru taky dost.
František Čáslavský 11. ledna 2017, 17:38
JLK: Myslím si, že zaoceánskej web ovšem bude mít data, který úplně neodpovídají našim podmínkám.
JLK 11. ledna 2017, 17:19
Vojta Dobeš: Trochu jsem se s tim API uspechal a napsal nez jsem dostal odpoved' od vyvojare spritmonitoru. To API nemaji tak jak si ho predstavuji ja ale poskytuji nejak data v xml partnerskym webum. Ted' otazka jak se tim webem stat, uvidim co mi napisou. Ale kazdopadne nejaka sluzba na to urcite bude, s poctem amerik v inzerci bych se dival i po nejakem zaoceanskem webu se spotrebami.