načítám data...

Téma Auto pro sestru

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Kuře 31. července 2020, 11:21
Tak vyřízeno, Jazz je doma;)
Kuře 29. července 2020, 17:33
Po Fiestách jsem taky koukal, samozřejmě;)))
Ale celkem nouze s bídou...

Kubo, na Ypsilona sem taky koukal, mám dojem že i konkrétně na tohohle, ale táta to odmítl. A ten má hlavní slovo, vzhledem k tomu, že to celé, bohužel platí...

Prý jeden krám od zkrachovalé fabriky v rodině stačí;D
vojtacz 29. července 2020, 15:41
Jak psal Krab Ford Fusion, já píšu Ford Fiesta. https://auto.bazos.cz/inzerat/121589409/fdxvg.php
Tuhle generaci jsem měl asi dva roky, sice naftu, ale byla parádní. Zaparkuje všude, místa v autě dost, delší přesuny taky zvládnutelný. Servisně jednoduchý. Dají se najít i s klimou, v základu to mělo aspoň elektriku vepředu. A 4 airbagy. Jako první auto bych řekl super.

Jakub Pospíšil 29. července 2020, 12:49
Ten Jazz je dobrej no, ještě možná yarise bych zvážil, to taky není špatej povoz. Ty kombíky bych naopak nedoporučil, protože jsou jednak většinou cenově dost vyšroubovaný, protože kombi a jednak utahaný. Oni tyhle malý mrchy nemají moc velké užitečné zatížení a to ani v kombíku. Ale lidi vidí kombi a už tam lifrujou pytle s cementem.
Takže pokud ségra není petrolhead a jde jí hlavně o jednoduché a relativně pohodlné svezení, bude ideál právě třída mini MPV jako je Jazz/Yaris/Splash/Picanto...
No a knížecí rada ode mě - najdi jí zachovalou Lancii Y. To je skvělé holčičí auto.Třeba tahle - šestikvalt, osvědčený FIRE motor, hezká barva... https://www.sauto.cz/osobni/detail/lancia/y/18802085?goFrom=list
bkralik 28. července 2020, 12:50
Kuře : Já bohužel nejsem členem - posílal mi to kamarád. Screenshot je tady, snad to podle něj najdeš.
Kuře 28. července 2020, 10:10
bkralik: Hodil bys mi link? Našel sem tam jen jednu avtam cenu ani fotky nepíše ale podle popisu jak je všechno jako nový ji za 30 asi nenechá;D
bkralik 28. července 2020, 09:40
Kuře : Na Honda-clubu byla teď na prodej Honda Jazz za 30k, červená, 1.2 benzín, prostorná, variabilní, atd... Jediná mrzutá věc je chybějící klima...
krab 28. července 2020, 09:08
To já bych jí nabídnul Mazda 2 1.25i 55Kw , červená je, klimatizace tam taky funguje, má najeto dokonce i hrozně málo, protože se s tím jezdí málo, fakt ani ne 90 tisíc, jako bonus to má tažný a náš pes se v tom vozí taky rád...

Ovšem má to jeden háček - je to auto, který používá tchán v důchodu, jezdí málo, ale nějaký auto doma mít potřebuje, takže tohle by bylo jako první auto pro holku (na což je to ideál) k dispozici až časem, pokud mi to žena teda schválí a já seženu něco zajímavějšího místo toho. A protože moje představa je dost složitá k sehnání ( zkrátka nějaký zajímavý, ale rozumně praktický auto z přelomu 80/90. leta, tak mi bude trvat než něco objevím).

Jinak Mazda 2 / Ford Fusion jsou fakt ideální auta do téhle kategorie.
Kuře 28. července 2020, 00:25
Dáme si tu takové malé ptejte se, ne? Sestra začíná dělat papíry a otec ji plánuje pořídit první auto jako dárek za ukončenou medicínu.
Vlastně ani moc nevíme co by to přesně mělo být, ne moc velké ale zase ne úplně malé. Ať se tam vejde pes... Podle mě ideál kategorie minikombi, tzv fábka, Clio, 206 a tydlecty věci v kombíčku;))
Ideálně benzín, ideálně s funkční klimou a ideálně červené.
Nájezd bude naprosto minimální a cena je tak do max 30 tisíc.
A teďka v čem to má být dneska trochu jiné, nechci abyste mi sem házeli tipy na modely a značky, to je totiž v téhle ceně úplně jedno.
Píšu to sem jen proto, kdyby náhodou někdo někde narazil na inzerát nebo třeba někdo prodával něco ve slušným stavu za dobrý penize tak dejte vědět sem nebo klidně mi do správy...
Dík;)