načítám data...

Téma Auto pro maminku do 80k

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Trinom 22. března 2021, 21:27
FidoBlack : Daihatsu Sirion M300 s 1,3. Fakticky to je Toyota, takže to je spolehlivé a levné na provoz.
FidoBlack 18. března 2021, 10:19
Nedy: Vede zatím svišť, co jsem koukal na dostupnost dílů a na ceny tak to taky vychází celkem solidně.. Ale jak říkáš, asi to dopadne tak že se koupí co se jí bude líbit.
Nedy 18. března 2021, 09:37
U těchto typů otázek je to takové jednoduché. Mamince asi moc nesejde na tom, čím jezdí, pokud se ji to bude líbit a odvede to práci, co chce. Tzn. naše autíčkářské vymýšlení je v tomto případě (z mého pohledu) nesmysl. Prostě kupte to, co se ji bude líbit, bude v dobrém stavu a dostaneš na to dobrou nabídku. Takže pokud se ji líbí ty tři. Koukni co je v inzerci a to nejlepší, co uvidíš kupte. Z mého pohledu bych to zbytečně nekomplikoval...
Goldies 17. března 2021, 22:30
Za ty peníze už máš 8g civica (ufo) a za mě super povoz :-)
FidoBlack 17. března 2021, 13:31
Ahoj, Fabie mojí mamky už přestává dosluhovat, je to 1.4 16v, ozývají se hydroše, hnije to a tak.. Proto se obracím na otázku sem.
Mamka jezdí denně tak max 30km když se zadaří, tudíž něco benzínového o malém obsahu (tak do 1.4). K tomu vozí občas ségru na tréninky když jsou a její maminku se sousedkou na nákupy, tudíž 5 dvěří.
Má tři favority. Punto 1.2, Swift 1.3 a Hyundai I20.
Co myslíte? zatím u nás na to její šmrdlání vede Hyundaika ale já jako fiaťák jsem radši pro punto..
Nemáte tedy někdo nějaký tip co by se dal sehnat?
Díky.