načítám data...

Téma Auto na svatbu - Brno

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Vavris Vavrisovic 27. září 2017, 08:27
Oživuji toto téma. Mám úplně stejný problém jako Franta.

Bratranec se rozhodl oženit dost narychlo - už 14.10. a na moji autíčkářovskou hlavu padlo sehnání nějakého auta. Prý jestli nemám něco noblesního... no a já nemám.

Takže nevíte někdo o něčem? Další požadavek je, že by to muselo být auto, které se dá půjčit - nechce, aby ho na svatbu vezl cizí člověk.

Díky za pomoc.
sheogh 29. května 2017, 20:31
František Čáslavský 29. května 2017, 20:15
sheogh: Dobrý díky :D Nakonec nebude potřeba. :)
sheogh 29. května 2017, 18:29
František Čáslavský: to budu nejspis v brne, kdyby nepohrdnul phaetonem :-D placatej sportak to neni no :-)) ale zase ma sibr, takze skoro-convertible :-)

Tento příspěvek byl 29.05.2017 v 18:30 upravován.
krab 23. května 2017, 08:55
František Čáslavský: Kdyby to nebylo až Brno... sice tedy výběrem nedisponuju, ale už jsem jednou vezl kamaráda na svatbu a MG "Seb" si to náležitě užil. To bylo tak před 6 ti rokama odhaduju...

Ale jedna redakční 200 SX přeci je, tak třeba klapne to
Goldies 23. května 2017, 07:27
František Čáslavský: su maslo :-D ale kdyby mu stacil pseudosportak, tak se na 2 hodky utrhnu :-D
František Čáslavský 23. května 2017, 07:01
Goldies: bylo by to cca od desíti do dvanácti. Lokaci jsem napsal už do názvu tématu, ne :-)
Goldies 23. května 2017, 06:38
František Čáslavský: na jak dlouho to je? Tedy od kolika do kolika? :-D ja sice asi nepripadam v uvahu, ale pro pripadne zajemce je to dobre info. Taky by nebylo spatne napsat kde to bude :-D
František Čáslavský 22. května 2017, 19:21
Čau,
při příležitosti svatby mého drahého bratra sháním nějaké auto, které by ho doprovodilo na jeho poslední cestu. Ideálně by to měl být nějakej placatej sporťák, ale vlastně bude stačit, když to bude něco z toho, po čem někdy slintal. Takže Corvette, 200SX, RX-7, RX-8 a vlastně podobné. Termín je 3.6.
Takže pokud by byl někdo ochotný propůjčit sebe a auto, nebo alespoň auto, zadarmo by to určitě nebylo. :-)
Kontakt buď tu nebo do mejlu frantisek@autickar.cz
Dík!