načítám data...

Téma Autíčkářův blešák

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
VoFi 17. listopadu 2020, 20:14
Ahoj, otravovat s tím ve výběru auta na plechcup už nechci, tak dám poslední aktualizaci sem.

Potřebuji udělat na Vánoce místo u domu, tak se zbavujeme s kamarádem nějakých aut..

Někde se někdo určitě děsně nudí a hledá nový PlechCup speciál.
A co může být lepší, než tři auta, dva motory a jedny papíry?
Oku lahodící nenásilná stříbrná s nádechem zelené, britská elegance, motor co lze vystopovat i k Lotusu, pohodlí uvnitř a nestárnoucí interiér...ideál na sekundární auto.

Auto první je Rover 25, rv 2000, najeto 167k. Původně 2.0 turbo nafta, ale motor si beru.
Pětidvéř, světle zelená. Takřka bez koroze, jen řidičův blatník má na kousku oloupaný bezbarvý lak a stejně tak kapota. Řidičovy dveře mají lehce chycený spodek. Papíry nemá (polopřevod), VINka jsou pryč (aby s tím někdo nevyváděl kraviny). Auto kompletní až na následující: motor, převodovka, chladič, intercooler, chladič klimy a vedení klimy, hodiny, budíky, zrcátka, výfuk
Ideální jako náhradní kastle třeba pro bourané auto.
Tmavý interiér, látkové sedačky v dobrém stavu.
Cenu za tenhle poklad a základ na vítězný vůz je 3 500 Kč.

Jako druhé tu je zelená British Racing green 1.6, pětidvéř, papíry živé, eko placené, stk platná.. ale prahy, lemy a spodky dveří K.O. V TP zapsané tažné zařízení, kola 14,15,16..
Cenovka 2 000 Kč, na přepisu trvám.
Není následující: kapota, nárazníky, světla, chladič, zadní sedačky odvrtané, výfuk, jednotka airbagu

A jako třetí další pětidvéř, světle zelená (stejná barva jako to první auto) 1.4 16V s fouknutým těsněním pod hlavou, taky bez papírů. Nejspíš z toho budou pryč dveře, kapota, blatníky a světla... Ale dá se domluvit že to nechám vcelku. To už je teda zamluvené, ale třeba pán cukne.

Všechno je o dohodě.
Z mého osobního pohledu by byl ideál ze špatné kastle hodit motor do dobré a prostě jezdit. Bohužel na to teď nemám čas, jelikož skládáme dvě další auta..

Cenovka za dobrou kastli a k tomu druhé auto s doklady a motorem je 5 500 Kč, ale dá se nějak dohodnout.

Díky za pozornost :)
P.S. ve hře je i možnost nechat holou kastli s motorem na stavbu traktoru, čehosi na rallye cross nebo co vás jen napadne..cena tomu bude přizpůsobena :)
Jakub Pospíšil 16. listopadu 2020, 12:55
Nechcete někdo zimáky na litých kolech Musca?
Nekoplé, nehází, ale odřené jsou.
5x108, 195/65 r15
Nexen Winguard (ty gumy hrozně hučej) s vzorkem tak na sezonu
Sedí na Fordy a na Volva.
chtěl bysem tři tisíce.
Případně je vyměním za nějaké nářadí.



Tento příspěvek byl 16.11.2020 v 12:57 upravován.
PepaSFI 07. listopadu 2020, 15:40
Pneu Vraník Everest HPL 175/65 R14
Bráchovi zbyly po nějakých výměnách a obměnách 3 kusy pneu. Je to extremně záběrový zimní dezén, ve sněhu a ledu to jede neuvěřitelně ale na asfaltu to děsně hučí. Mají ještě asi 6mm vzorku, jsou spíš na nějaké to pracovní lesní auto. Dával je do inzerce za 500, nikdo se neozval takže by byly za odvoz než začnou překážet a půjdou do odpadu. Pouze osobně, nedaleko Velkého Meziříčí. Kontakt tady do fora, jsem tady pravidelně.
VoFi 12. února 2020, 19:41
Dlouho jsem nedával pryč žádná kola, takže...
4x100 r17 7Jx17H2, ET40, made in Germany, výrobce si nejsem vědom.
K mání buď sada bílá (viz fotka) a nebo světlá stříbrná.

Nejraději bych je vyměnil za kola srovnatelných rozměrů, takže R16/R17, jen poněkud komornější. Mají jít na MG ZR ..
Případně bychom se i mohli bavit o prodeji.

P.S. kola sloužila jen aby auta nebyla uložená na špalcích, takže gumy jsou nepoužitelné.

P.P.S. sháním dvě jakákoliv kola s roztečí 4x100. Kopnutá, prasklá..je mi to jedno, klidně růžové plecháče se zelenými puntíky. Hlavně aby to drželo vzduch a byly na tom gumy. Po prodeji těch dvou sad budu potřebovat auto zase na něco uložit :D

- opět Pardubický kraj, okres Ústí nad Orlicí


Tento příspěvek byl 12.02.2020 v 19:57 upravován.
GanGreen 30. ledna 2020, 11:05
Ještě fotka:
GanGreen 30. ledna 2020, 11:01
Zdravím pánové, asi se chci zbavit kol, než to dám na bazar, zkusím zdejší komunitu.
R17 5x100 a tuším ET35 (v případě zájmu zjistím přesný et i středovku, nemám je teď u sebe doma)
Cenovku bych dal 6ooo,-?
Když by je někdo chtěl, nechám k nim i šrouby s plovoucí hlavou gratis + středící kroužky na AR a na koncern (mel jsem je na AR156)
Gumy jsou sjety dunlopy, tak na jeden trackday, nebo vám je zuju ;)
Idealka osobní predani, bydlím v Humpolci takže hned u D1...kdyby jel někdo z daleka, cuknu něco na benzín ;)

Tento příspěvek byl 30.01.2020 v 11:08 upravován.
VoFi 12. října 2019, 19:37
Kdyby někdo chtěl relativně laciná, vcelku lehká kola, zvažuji prodej..

Team Dynamics, R17, 4x100. Letní pneu s trochou vzorku. Nenakopaná, pár oděrek z provozu. Mám k nim typový list pro XY aut. Cenovka dohodou, nástřel 9 tisíc.

OZ Ultraleggera, R17, 4x100. Letní pneu se slušným vzorkem. Rovná, vyvážená, bez závažných oděrek, včetně pokliček. Nástřel ceny 20 tisíc.

Pouze osobní předání (okres Ústí nad Orlicí), po dohodě můžu někam zavézt
Irwinek 25. září 2019, 11:38
Pokud by měl někdo zájem, mám ve sklepě 4 plecháče na Corsu " B" ( asi půjdou i jinam, rozměry dodám ) a obě přední zrcátka rovněž na Corsu "B".
Cenou budiž tabulka studentské pečeti, leč pouze konzumovatelné :-D
sheogh 19. září 2019, 11:58
Uplne to sem asi nepatri, ale na bazos asi nemam nervy... neshani nekdo bicykl? Mondraker Prayer, jeste skoro rok v zaruce. Nesedi me ram :-/
CZmisak 19. září 2019, 09:39
Update: Nechcete někdo pěkné plechové 15ky 5x100 (původně Celica 7G)? Jsou na nich zimní gumy Michelin Alpin A4 195x60, starší DOT 2510 s nějakýma 4 -- 4,5 mm vzorku a poklice. Cena domluvou, aspoň 4 kila za kolo by byly OK. Jen osobní odběr.
Fotky: https://imgur.com/a/Sin00SF

Tento příspěvek byl 26.10.2019 v 13:55 upravován.
Woyta 18. srpna 2019, 18:34
To i levna "kuze" z aliexpress za 5usd vypadala lepe nez ta alfa.
Nimrod 02. srpna 2019, 06:33
velmi kvalitní čalounictví máme tady kousek od písku v oldřichově, dělaj převážně veterány. za volant do 850 chtěli 3000,- , ale narozdíl od volantechu byl šev tam kde originálně, kvalita práce dokonalá
ToMyx 01. srpna 2019, 17:04
sheogh: sheogh:
I mě ta "kvalitka" na fotkách překvapila za to si ta firma nezaslouží další zmínku.

Allegro je super nápad! Koupil jsem tam úplně nový nárazník na svojí plechovku a vše dopadlo OK :-)
Je to obdoba našeho aukro.cz se všemi svými výhodami a nevýhodami. Tak ať najdeš komplet, který potřebuješ!
sheogh 01. srpna 2019, 15:32
bkralik: No vida, to je uplne paradni cena. Skoda ze neni s pytlem, protoze ten muj z "nekozene" varianty bude nejspis vypadat divne. Ale aspon se to nebude drolit :-) Jeste to allegro projdu, maji tam toho celkem dost
bkralik 01. srpna 2019, 15:27
sheogh: Automedik je jenom přeprodejce z různých aukčních serverů, nejčastěji z allegro.pl. Konkrétně to co jsi našel je origo tady:
https://allegro.pl/oferta/mercedes-clk-w208-kierownica-skorzana-czarna-7782762403
150 pln je cca 900 czk.
Prodejce sice píše že do zahraničí neposílá, ale buď mu napiš a zkus ho ukecat nebo ti někdo odsud s Polskými konexemi určitě pomůže (BubaaCZek má třeba k Polsku dost blízko). Případně pohledej na allegru dál, třeba tam bude někdo kdo přímo píše že do ČR posílá...
sheogh 01. srpna 2019, 15:19
ToMyx: No ted se divam, nejakej vyhledavac Automedik - https://bazar.automedik.cz/AMD3042672877/mercedes/clk - to je presne ono, dokonce kozenej, to by byl upgrade...

No podle to fotky co bkralik postoval to fakt nevypadalo moc profi...

Tento příspěvek byl 01.08.2019 v 15:20 upravován.
ToMyx 01. srpna 2019, 15:05
sheogh: Takových firem existuje hodně. Obšijou skoro všechno, umí ztenčit i zesílit a nebo třeba i tvarovat ten volant. Mrkni na jejich stránky do galerie a je klidně možné, že tam ten volant z meda najdeš... To neznamená, že doporučuju to nechat udělat u nich, ale spíš nabrat inspiraci. Já se toho strašně bál, volant jsem koupil v UK, celkem dlouho jsem na něj čekal a pak, když jsem ho poprvé držel v autě, pohádka.
Ještě rada, pokud je starší volant s airbagem ve středu, ten střed se nepotahuje (ani nechtějí, abys jim ten střed posílal, aby to nebuchlo), proto zůstane střed trochu jiný vždy lesklý. Dá se to řešit např volbou perforované kůže, která bude jen po obvodu a bude vypadat, že je to tak správně nebo pak hold zkoušet a trefovat správnou kůži což není nikdy záruka, že dopadne dobře. U mě to vyšlo, bkrálík bohužel neměl štěstí na pečlivou práci a proklientský přístup.

sheogh 01. srpna 2019, 13:50
ToMyx bkralik: Zajimave, hledat firmu, ktera by to zrenovovala me uplne nenapadlo :-)

kazdopadne, ta Alfa sice dopadla celkem hrozne, ale ten volant v CLK je potazenej takovou tou trochu porezni gumou, tak nevim, jestli by obsili i to, nebo to je fakt na vymenu.. Hlavni problem je v lete, kdy ta guma zmekne a pak staci chvilku jet, a mam uplne cerny ruce. Navic se to zacina drolit...
ToMyx 01. srpna 2019, 13:46
bkralik: Tak to je hustý teda. Měli to vrátit a říct, že odpovídající kůži prostě nemají. ono není sranda snažit se napodobit x let starou kůži. Já to s nimi řešil předem asi 14 dní, ještě jsem dostal doporučení, pak jsem jim poslal volant a výslovně jsem po nich chtěl, aby přiložili kůži a vyfotili to s tím ať si potvrdíme, že to sedí. Nakonec mi volali, že z jejich vzorníku mají jen jediný typ co skoro sedí a bylo to tak. Obšití jsem si nadiktoval modré a všechny stehy byly dokonalé, nikde nic nekrabatělo. Nakonec jsem ten volant po pul roce prodal za 5000 :-) a i nový majitel byl spokojený.
Pokud mají ale takovéhle výkyvy v kvalitě, pak bych jim volant už nikdy nezvěřil, to máš pravdu.
bkralik 01. srpna 2019, 12:32
ToMyx: Já mám s volantech zase naprosto opačnou zkušenost. Chtěli jsme po nich obšít volant na Alfu 164 QV, přičemž k tomu dostali i vzorek kůže s obšitím z palubky, aby měli vzor jak to má vypadat. Trvalo to snad čtvrt roku, přičemž pak už ani nebrali telefony a výsledek byl tragický - kůže co naprosto neseděla jak k tomu kusu palubky, tak ke středu volantu (střed volantu byl lesklá kůže, oni to obšili matnou broušenou), použitá niť měla úplně jinou barvu než dodané obšití a kvalita zpracování (stehy) taky těžká bída. Chápu, že když se použije červená niť, tak to je vidět víc než u černé, ale stejně - když to neumim, tak sakra řeknu že to neumim...

Tady je ukázka, jak to ve výsledku dopadlo: https://www.alfisti.cz/forum/download/file.php?id=65826&mode=view - uvaž sám, jestli chceš něco od firmy, co vyrobila takovejhle sprasek, trvalo jí to dobu a ještě za to chtěla těžký prachy...