načítám data...

Téma Atmo benzin do 50-70k

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Honza P 22. října 2020, 08:18
GanGreen: Jasně. :) Ten Focus bude taky praktičtější. Ještě mě napadla SX4 s 1.6 motorem.
GanGreen 22. října 2020, 07:29
Honza P: díky za tip, ale když vezmu zrovna tenhle konkrétní kus, tak za ty prachy radši koupím pěknýho focuse než dobity Volvo :)
Honza P 21. října 2020, 14:33
C30 s Fordím motorem.

https://auto.bazos.cz/inzerat/126069682/volvo-c30-16i-benzin-73kw.php

Tento příspěvek byl 21.10.2020 v 14:37 upravován.
GanGreen 18. října 2020, 02:01
Goldies:
Mrknu na ně, ale nemyslím si že mě nadchnou :D
Goldies 17. října 2020, 12:33
GanGreen: 106 už je u ségry :-) a co třeba 306? To by taky nemuselo být marný svezeni
GanGreen 17. října 2020, 08:39
krab: jo jo myslel jsem ten sedan, podle fotek byl fakt jak novej :)

Goldies:
Hele fakt děkuju za tip, ale kdybych chtěl něco zábavný co "fakt pojede" nechal bych si Alfu :D já hledám postrk do města a nejbližšího okolí... Něco jako ty máš/měls 106ku ;)
Goldies 17. října 2020, 08:26
U FoFo první generace se fakt vyhni 1,6. Sám sem jí měl a je to až strašidelně líné. Vem raději 1,8 nebo 2,0. Ale jinak je FoFo super volba :-) a ještě tajný tip - Toyota Corolla a pokud by si ji sehnal s 2zz motorem, máš vyhráno :-)
krab 16. října 2020, 19:37
GanGreen: Jo, jestli to byl ten sedan, tak to bylo opravdu výjímečnej kousek, to jsem zíral. Myslím, že se prodal za 100 a ještě jsem to tenkrát vezl ukázat jednomu známýmu známýho, kterej to chtěl a pak si koupil. Udělal na tom nový rozvody, dal nový pneu a byl extrémně spokojenej. To byla taková ta vzácná situace, kdy se svezeš se starým autem ve stavu takovým v jakým opouštělo fabriku, resp. stále ještě ve stavu podvozku v perfektním stavu. Právě, že dneska nějakej průměrnej komplet ohnilej exemplář nemá šanci takto nadchnout
GanGreen 16. října 2020, 17:37
krab: Narazil jsem na tvůj článek, a ten kus co se k tobě dostal byl asi docela unikát :)

Za 60k jsem mk1 ani nenašel, ty nejdražší jsou kolem 50 a pokud bude pěknej, klidně to za něj dám, ikdyz si me okolí klepe na čelo :D
krab 16. října 2020, 16:30
GanGreen: Oni tyhle Focusy jezdí vážně hezky, až neuvěřitelně pěkně, pokud se naskytne opravdu zachovalej exemplář. Jeden jsem si takhle před časem vyzkoušel a byl fakt super. Jízdní vlastnosti dalek sportovnější než u ostaních aut tý doby, třeba Golfu IV.

To víš, už jich bude rezavejch úplná většina. Ale věřím, že se něco pěknýho najde. Nakonec ty špatný už jsou dneska za 20-30, takže za 60 by měl ten fíkus bejt hodně slušnej
GanGreen 16. října 2020, 16:12
krab:
Mám 156 2.0 JTS. Toho přímovstřiku je mi na hudlani po městě vyloženě líto :)
147 byla úplně původně naprostej favorit, to je jasný přece :D ale pak jsem si říkal, že jako nejsem až takovej alfista, a rád bych zase zkusil jinou znacku. Musím uznat že tvůj tip na fofo mk1 mě zatím zaujal hodně, newedge je prostě super :) a jízda by asi taky mohla za něco stát...

Sato:
Díky za "recenzi" na 147, pořád je to možnej kandidát, ale spíš bych chtěl něco víc blbuvzdornyho ;)
Sato 16. října 2020, 14:03
krab: máme ako auto do mesta/po okolí 1.6 twinsparkspark, 88kw, a krátke jazdy nie sú problém, zohreje sa to velmi rýchlo. Nemá to budík na olej ale aj voda je na 90 za pár km (<5km). Malý hliníkový blok a dlhodobá spotreba 8,4 :) Pravidelné státie vo velkých kolónach by som odhadoval niekde k 10l. Takže spotreba može byť pre niekoho problém. Pre podobne postihnutých jedincov (a.k.a. nadšenci) je v tom určite príjemne strávenejší čas ako v podobne starom focuse/fabii/octavii. Ale neviem či to možem doporučiť, zatial som v tom viac ako hodinu za den nesedel. Primárne ju maželka používala na dochádzanie do práce. Inak a tá 1.6 je celkom nič moc výkonom, čo sa samozrejme dá čakať, niekde medzi 4,5 a 7 tisíc na dvojku sa dá nájsť taká malá iskrička nadšenia :)

Tento příspěvek byl 16.10.2020 v 14:16 upravován.
krab 16. října 2020, 11:31
A co máš vůbec za Alfu? Nenašla by se nějaká pěkná 147čka na ty účely? Ale je fakt, že trápit twinspark krátkými jízdami je asi blbost nebo škoda...
GanGreen 16. října 2020, 11:13
Díky, FoFo2 by se asi vešlo, ale když najdu slušnou mk1, tak budu spokojenější (víc se mi líbí)
Na fiesty mrknu, díky ;)
Nedy 15. října 2020, 19:49
Já bych doplnil, že do limitu by se měl vejít i Focus II. A nebo bych se díval po Fiestě.
GanGreen 15. října 2020, 16:53
Zdravím, prosím vás, našla by se ochotná brněnská duše která by mi tam u vás mrkla na jedno auto?
Časově jsem na tom bídně, tak jen zběžně omrknout, jestli stojí za to se tam hnát... :)
Na fotkách vypadá dobře, ale věřte tomu...
GanGreen 14. října 2020, 21:02
Beny: na hospodský moudrá se*u, to bych nejezdil alfou :D na clienty mrknu, dík za tip.

krab: tam se hodně bojím koroze, ale mrknu na ně, 1.6 zetec sem měl kdysi dávno ve Fieste a tam to vlastně nebylo špatný :)

Jakub Pospíšil: s pandou občas lítám v práci a to je vždy hodně zábavný svezení :D 100hp by byla super jenže mimo limit... A já do toho fakt víc dat nechci, protože za 2 roky zas budu kupovat jinej střep, jak se znám. :D
Jakub Pospíšil 14. října 2020, 20:00
Možná by nemusela bejt blbá Panda 100HP.
krab 14. října 2020, 18:21
Jedničkovej Focus bych bral... ale vybrat něco neshnilýho bude chvilku trvat
Beny 14. října 2020, 18:11
GanGreen: Asi bych ani nic jinýho nevymýšlel. Jinak můj tip je dvojkový Clio, pokud se přeneseš přes hospodský moudra, je to vcelku spolehlivej povoz.