načítám data...

Téma Americky suplik

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Goldies 25. května 2018, 15:58
Ja to nemam uplne v planu provozovat. Jen se povozit a na zimu pryc :-)
Nezn.uživatel 25. května 2018, 14:33
TheKubajs: Na Mustangy jsou ceny dilu fakt dobry.
Jakub Pospíšil 25. května 2018, 14:04
Knightrider: Jo, to je vlastně pravda, pokud nemáš zrovna třeba, nevim, Corvettu :). Až mě překvapilo, jak levné díly byly na ten parádní Mustang paní Knightriderové.
Nezn.uživatel 25. května 2018, 10:43
Jinak uservisovatelná, a to jakože naprosto v klidu, je úplně každá Amerika, až na pár vyjímek, který by se daly spočítat na prstech jedný ruky a ještě by těch prstů dost zbylo.
Nezn.uživatel 25. května 2018, 10:35
Goldies: To asi ne, ale osobně bych od takovýho auta žádný velký zážitky nečekal. Amerika má k autům úplně jinej přístup a to, že to má třílitrovej V6, rozhodně neznamená, že to bude nějakej trhač asfaltu. A už vůbec ne v rodinným sedanu nebo od něj odvozeným coupe s náhonem na předek. Grand Am 3,1L V6 nebo menší 2,8L V6 je prostě jen americká Felicie.
A co se toho konkrétního Grand Prix (nebo menšího Grand Amu, už nevím, co to bylo) týče, na US Motors jsem v diskuzích četl, že s majitelem byla dost těžká domluva na čemkoliv, takže tam to asi opravdu byla ztráta času.

Tento příspěvek byl 25.05.2018 v 10:38 upravován.
Goldies 25. května 2018, 10:18
Chapu, takže ta nabídka na Pontiac Grand Prix z 1990 za 20.000,- byla fakt ulet?
JLK 25. května 2018, 10:02
Goldies: Levna rwd "amerika" se sestivalcem - jen to neni coupe no https://en.wikipedia.org/wiki/Cadillac_Catera - a hodne dobre sehnatelna v Evrope, jen prohodis loga xD
Nezn.uživatel 25. května 2018, 09:23
Goldies: V týhle cenový relaci bych na něco zajímavýho z Ameriky, co bude mít ještě náhon na zadek a ideálně coupe/cabrio zapomněl a spíš se poohlídnul po něčem jiným. I u toho LeBarona už ceny začaly lézt nahoru a to je Amerika tak napůl.
Goldies 24. května 2018, 19:34
TheKubajs: Ja si to nechci nechat dloouho, jen pojezdit a na zimu pryc :-D Teda asi :-D
Jakub Pospíšil 24. května 2018, 19:27
Ahoj,
než jsem pořídil Volvo a propadl jeho kouzlu houpavé jízdy, taky jsem hledal ameriku, která bude do 50k a bude uservisovatelná.
V zásadě to mělo jen jednu odpověď a to byl LeBaron.
Goldies 24. května 2018, 18:37
Tak vzhledem k tomu, ze mi jeden z bazaroveho snilka utekl, a protoze ja uz se pro vlastnistvi neceho podobneho nadchnul, tak mam dotaz, po cem se mam vlastne divat? V techto vodach se moc nevyznam :-(

Chtel bych 6+ valec
Idealne RWD (ale FWD neni prekazka)
Idelane coupe, targa, cabrio - 4 mista k sezeni
Automat

S cenou kolem 30.000,- (idealne 20.000,-)

Co mam v inzeratech hledat?