načítám data...

Téma Alobal - Audi A8

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
sheogh 02. prosince 2016, 21:49
Moje je moc peknej kus ;-)

Tento příspěvek byl 02.12.2016 v 21:49 upravován.
Jadd 02. prosince 2016, 15:23
Regular John: Jo, Ronin ve me zanechal velkou touhu po S8 v manualu se specialnim vstriky Bosch :))) K tomu ta honick s Xantii s V6 s Hydractivem. A Rober de Niro s Jean Renem v S-klasse s granatometem. Achjo
Regular John 01. prosince 2016, 20:13
Parádní auto a má to hlavně ten správný motor :-) A8 resp S8 této generace se mi vždycky moc líbila, hlavně díky filmu Ronin. Chvíli jsem o ni i uvažoval, ale ceny se pořád drží celkem vysoko (na tak staré auto) a je těžké sehnat pěkný kus
sheogh 28. listopadu 2016, 20:58
Jj taky se me libi, ma to paradne malej volant a tuhy rizeni :-) a podle me nej design audi.
jsem divnej, vim :-))
Nezn.uživatel 28. listopadu 2016, 20:20
S identickym modelem jsem se neco najezdil. Je to fakt vyborny auto.
sheogh 28. listopadu 2016, 18:01
Tak kdyz uz jsem u toho, tak jeste zminim dalsi produkt nemeckeho prumyslu - 5 metru a skoro 2 tuny alobalu.
Je to facelift (4D2), motor 4.2i V8 AQF, 228kW/410Nm.
Jak je videt, je uz holka trochu pouzita, nicmene stale funkcni. K memu uzasu veskera elektronika vcetne LCD displeju apod. stale bez problemu.

Bohuzel shnil a prasknul jeden z vlnovcu vyfuku, a vznikl tak emulator vesnickyho tuzingu. Staci na koncovky pridratovat urizlou plechovku od piva a parknout pred diskoteku :-)
Bohuzel, vic fotek neni (intros, motor).

Maloktery auto ma tak fantasticky tuhou karoserii jako A8 - i po 16 letech nikde ani nevrzne, krome klasickyho povrzavani kuze