načítám data...

Téma Ake casopisy si kupujete

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Sau 20. března 2017, 16:49
O motorismu Top Gear a Speed. Oboje od samého počátku, tj. Speed už téměř 20 roků ?!? To to letí... Pak sem kupoval dřív Evo, ale tak nějak není moc k sehnání, resp. jejich ho vydávali jak se jim zachtělo a nějak mne už nebavilo furt hlídat jestli už náhodů nevyšel. A Autocar, dokud neskončil...
Nezn.uživatel 19. března 2017, 19:13
stirling: AMS classic si obcas koupim taky. Je tam hromada fajn aut. Predplaceny mam Chrom & Plameny, coz je ceska mutace nemeckyho Chromme und Flammen o americkych autech. Redakce porádá i nejvetsi sraz Amerik u nas, takze je tam hodne i ta ceska scena kolem techhle aut.
bobo23 18. března 2017, 20:35
Já kupuju jen Faster. Možná se poohlídnu i po něčem jiném, ale tohle mi zatím stačí.
stirling 06. března 2017, 08:18
Zaujimalo by ma co si kupujete na pravidelnej a nepravidelnej baze
U mna modern classic neskutocna pecka, super clanky,pomerne malo reklamy,starsie cisla sa daju objednat z netu,maju dokonca aplikaciu s pdf verziou,mam vsetky cisla okrem prveho
http://www.modernclassicsmagazine.co.uk/
Evo - myslim ze pozna vacsina aj ked sa mi zda ze to troska islo dole vodou, niektore cisla ale boli v minulosti neskutocne vid napr. test vsetkych top end ferrari, P1 vs Mclaren F1 atd. ,kupujem asi ale uz pomenej 2-3 cisla za rok
Octane - 1,2 cisla za rok si kupim, je tam pomerne vela reklamy a niektore clanky ma osobne nezaujimaju napr. auta pred 2 svetovou
CAR - zalezi od cisla ,1 krat rocne
Top Gear CZ/UK - pride mi to pomerne slaby casopis,obcas prelistujem ,kupil som si myslim 2 krat odkedy vychadza CZ mutacia
AMS classic/yountimer - posledne dva roki mam takmer kazdee cislo, v nasich koncinach asi jedna z najlepsich moznosti
Davnejsie som si kupoval autoojetiny ,velka skoda ze to zabalili velmi dobre citanie
Ako ste na tom vy