načítám data...

Téma Afternarjet autoradio, ktere respektuje, ze uz byl rok 2015

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Stanley 30. listopadu 2018, 12:28
Ten, co mám já, už se nedá sehnat, ale není to žádná věda. Osvědčené bt čipy s apt-X jsou CSR8645 (ten mám já) a dnes i CSR64215. Pro montáž do auta by měl mít napájení 12V a díry na šroubky. Nejblíž je tento, ale nemá vyvedené ovládání přehrávání (můžeš pořád ovládat z telefonu):

https://www.ebay.com/itm/CSR64215-Module-Wireless-Bluetooth-4-2-Audio-Receiver-Board-HiFi-Lossless-APT-X/282738822474

...plus je dobré, aby měl přemostění signálu při odpojeném BT (tzn. vstup i výstup). Můžeš ho pak zapojit do cesty buď CD nebo FM signálu a nepřijdeš tím o zdroj hudby, pokud ho vyžaduješ.
bkralik 30. listopadu 2018, 08:55
Stanley: Hodil bys prosím odkaz na ten bluetooth modul?
Stanley 30. listopadu 2018, 07:44
Jezdím starou vránou a tak jsem si musel sehnat staré rádio. Kompatibilitu s dnešním světem jsem vyřešil tak, že CD mechanika šla z rádia pryč a nahradil ji bluetooth modul s apt-X kodekem. Jako bonus z rádia trčí nový tišťáček s ovládáním médií, takže pro přepínání a pauzování hudby nemusím ani tahat telefon z kapsy :-D
Nezn.uživatel 29. listopadu 2018, 17:40
příspěvek vymazán z důvodu: reklama

Tento příspěvek byl 30.11.2018 v 12:11 upravován.
Evlo 30. listopadu 2016, 10:46
sheogh: Mno to neslo, ale od instaloval jsem google music, zeptalo se to a nainstaloval jsem znova, ale nechce se me pak odinstalovat spotify i se vsechnou hudbou
sheogh 29. listopadu 2016, 19:04
Neni to v settings => apps? A tam najit google music, otevrit nastaveni
Ted nevim, nemam zadnej drood po ruce, leda az doma.

A skoro trefa, akorat ne prazskej
Evlo 29. listopadu 2016, 17:29
Tyjo, nakonec jsem zjistil, ze to vsechno vyresil google a bluetooth, jsem to sparoval, nastavil, ze telefonni tlacitko na radiu ovlada ve vychozim voice a nic od te doby nemusim resit, samo to hraje, kde na pc (nebo i jinde) prestalo a kdyz chci neco pustit, tak zmacknu tlacitko a reknu neco jako "plej tijara loli poli in kopakabana" a uz žo jede (tohle je mimochodem realny priklad kde to funguje, takze zjevne nejak fuzzy logic to co matchuje). Rekl bych, ze to je i rychlejsi nez listovat v nejakym seznamu a nemusim u toho vubec myslet.

A kdyz dam playlistum jmena co jdou cist anglicky nebo cesky, tak to zvladne taky, rekl bych, ze to zvladne i zadany hiraganou a receny anglicky.

Samozrejme to funguje stejne i pro navigaci. Akorat myslim je potreba rict "navigovat do" a ne "naviguj do" - Ja proste rikam radsi "navigate to" a i s tim "navigate to" zvlada cesky nazvy dobre, navic staci rict kam a neni potreba zadavat adresu.

Takze to co napsal vojta je nakonec pravdou, jen skoda, ze to nerozepsal, protoze jsem si myslel, ze to nejak budu muset na telefonu lovit a tak.

Kdyz jsem vezl kolegu a ovladal takhle '90 miatu, tak byl docela v soku, takze to asi moc lidi nepouziva, no.

sheogh: z nejake fotky to vypadalo, ze delas v Prazskym google, tak jestlo jo, tak to ber jako pochvalu.
Akorat jsem neprisel na to jak zmenit vychozi hudebni aplikaci pro hlasove ovladani. Proste jednou se to zeptalo, ale kdyz bych chtel misto spotify google music, tak nevim jak na to.

Tento příspěvek byl 29.11.2016 v 17:41 upravován.
sheogh 25. listopadu 2016, 14:15
Zajimavy, ze nikoho nezajima uz jak to hraje, hlavne ze to musi byt online :-/ Nechcete spis po ceste ridit? ;-)

Kdyz to musi byt s androidem, tak bych asi mrknul po panasonicu. Predpokladam, ze u nich se jeste da najit kvalitni vyrobek.
Radohanno 28. dubna 2016, 15:05
:-) vložím kazetu do rádia a to je vše....
Woyta 09. února 2016, 18:23
Ja mam levne rádio s Bluetooth od Blaupunktu. V kapse telefon s mobilnimi daty a jsem s touhle konfiguraci spokojen. Navigaci moc casto nepotrebuju.
CZmisak 09. února 2016, 18:18
Neumí to LTE a vůbec HW je dost pravěkej (aktuální byl v době androidu 4.1/4.2). Navíc je to všechno (co jsem tak koukal) postavený na stejný (a tudíž stejně dnes už překonaný) čipový sadě (Rockchip 3188 v tom lepším případě). LTE to nemá, s GPS to bude mít problémy, kvalitou to bude na úrovni těch nejlevnějších čínskejch telefonů.
Evlo 09. února 2016, 10:31
Woyta: Prave, co jsem se dival na ten android auto, tak to je jak android tablet, ale pak jsme zas u toho, ze ty zaseky a aktualizace a tak, hlavne rádio se hur krade kdyz nekde necham auto se strechou dole.

Akorat jak se znam, tak bych mel asi problem se to nesnazit udelat pekne a ne jen sluchatkovy vystup do aux na radiu a hotovo :(

No a ty cinske anrodidy umi LTE treba?

Tento příspěvek byl 09.02.2016 v 11:19 upravován.
Woyta 08. února 2016, 23:08
Ja bych starej tablet strcenej do 2din uplne nezatracoval :)

Ale android radia existuji.
CZmisak 07. února 2016, 12:35
Jojo, na druhou stranu stačí app rozšířit o podporu android auto a můžeš ji používat i tam (což už dneska umí třeba právě tebou vybraný Spotify).



Tento příspěvek byl 07.02.2016 v 12:36 upravován.
Evlo 07. února 2016, 12:15
TheLH: Se divam, ze pioneer a kenwood to nejak dela, ale to se bude parovat s mobilem a pouzivat na vsechno mobil, ne?

Woyta: Tou cestou jsem uz jednou sel, uspesne zintegroval, dnesa je rPI a stejne jasne pisu, ze takove bastlene uz znovu delat nebudu.

Tento příspěvek byl 07.02.2016 v 12:16 upravován.
Woyta 07. února 2016, 10:50
Postav si/kup si auto pocitac. A normalni rádio pouzivej jako zesilovac.
Dotykova LCD nejsou problem stejne jako mys jako iDrive ovladaci kolecko.
CZmisak 06. února 2016, 17:13
Cokoliv s Android Auto/Apple Car Play, počítej tak 12k+.
Evlo 05. února 2016, 11:45
Existuje nejake aftermarket radio, ktere umi google music a spotify, ze ma vzadu iso, da se do nej simka, nebo se pres wifi/bt pripoji k telefonu a kdyz je v dosahu domaci wifi tak na ni pripoji a synce se?

Neco hotoveho, nemam vubec chut do auta bastlit tablet. apod.

Co jsem zatim nasel tak vse fest cina.

Tento příspěvek byl 06.02.2016 v 20:49 upravován.